Cadde Life _Dergisi Kapak ve Reklam Çalışması

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@suleymankoklu

hırs yaptım dedimya :D

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
:) peki bişi rica etsem onuda yaparmısınız :)

o zemindeki çubukları atsanız, zemin sade siyah kalsa... Gözü biraz daha genişletseniz aşağıya doğru... ve canlı bir şekilde koysanız... Dergileri sağa çekip biraz küçültseniz sloganı dergilerin önüne yazssanız... Nasıl olur acaba çok şey mi istedim :)

payten

Üye
Tepki
0
Bence bu şekilde boğucu olmuş. Siyah bant şeklinde olursa gözü daha gazla çıkarabiliriz.
Ve hareket amaçlı yapılan paralel çizgiler durumu karmaşık hale getirmiş. (İlki daha güzel buna nazaran) Eğer o siyahı şerit yaparsanız yaklaşık 3-4cm. altlı üstlü. alt bandın sağ tarafına dergiler sol üst bandada slogan olabilir. Logoyu da duruma göre en belirgin yere koyabilirsin. Bu benim görüsürüm. Yaptığın çalışmalar süper. Yanlış anlaşılmasın emeğe saygı... Siyah bant yerine logonun renklerinden oluşan bant rengide yapılabilir daha göze hoş görünür. siyah biraz... kapatıyo sanki...

Tepki
4
böyle çok güzel olmuş ama dergiler biraz büyük mü olmuş? göz şeridini de biraz genişletseniz. Emeğinize sağlık

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Sloganı %5 küçültüp efektini yok ederek dergilere ortalarsak bu iş tamam.. dergileride hafif küçültüp görselden koparabiliriz.. Ben beğendim sedat bey, ya siz :)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Arzu Uluırmak

tasarımın sonu yok ne kadar çok özen gösterirseniz o kadar güzel
oluyor şu son hali bencede çok iyi oldu :)

payten

Üye
Tepki
0
evet bu şekilde güzel olmuş, logoyu sola alırsan daha iyi durabilir gibi geliyo çünkü dergideki logoyla bir çakışma var aynı hizada ağırlık kaçmış sağ tarafa. sola alırsan daha dengeli durur gibi geliyo bana. Sonuçta güzel olmuş :)

Yukarı Alt