Cadde Life _Dergisi Kapak ve Reklam Çalışması

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141

Yepyeni Bir Derginin Reklam Çalışması (Derginin logosu tasarımı ve görseli tarafımdan yapılmıştır) yorumlarınızı bekliyorum

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Sedat Bey yine döktürmüşsünüz diyebilirim.Logo ve slogan güzel olmuş. Slogan koyudan açığa doğru gidiyor. Bence biraz daha vurgulanabilir slogan. Ama ustanın işine karışmak haddime değil :D

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Görseli ayrı biryerde, dergileri ve logoyu ayrı biryerde kullansaydınız iyi olacaktı.. Bu şekilde biraz karışmış sedat bey,

Ben olsaydım Göz görselini ortada bir şerit içerisinde kullanır, Alt ve üst kısmı siyah bırakırdım... altta dergiden iki örnek üst sağdada logoyu kullanırdım... Sloganıda dişi bir şekilde alt sola dergilerin hemen önüne koyardım...

Emeğine sağlık...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Arzu Uluırmak

denemek bedava :) yapalım bakalım nasıl olacak ... yorumun için teşekkürler arzu hanım :D

Tepki
100
siz arzu hanımın dediği şekliyle çalışırken bende ufak bir katkıda bulunayım.
ufak bir katkı derken bu tasarımınızın tamamen değişmesine sebep olacaktır :)
logoyu gözün baktığı noktaya yani dergi görsellerinin yerine koyar, göz bebeğine de bir yansımasını eklerdim.
sloganın yeri güzel ama, biraz daha göze batıcı bir tarzda düzenler, dergi görsellerinin alt kısmınına gelecek şekilde "çok yakında çıkıyor" etiketini yapıştırırdım.
tabii her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler...
saygılar...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Emine Şahin

her tasarımcının kendine özgü stili vardır ama genelde çok yakındır
düşünceler yorumlar harika çok teşekkürler :)

Yukarı Alt