Cam İçin Bir Çalışma (onewayvision)

xblack

Üye
Tepki
34
Güzel çalışma elinize sağlık. Ufak tefek hataların farkında olduğundan eminim. Teşekkür ederim.

akifkama

Üye
Tepki
20
bir düzeltme vanwayvision değil One Way Vision...
gelelim çalışmanıza genel olarak güzel görünüyor ancak logoda kenarlar için siyah kalın çizgi gözüme çok takıldı. logoda bulunan " 3 " grafiğinin ortasinda ki kenarlarıda belli etmen gerekirdi. Madem ki 3 boyut görüntüsü vereceksin keşke gri rengini logonun her tarafında aynı tonda kullanmasaydın. teşekkürler ellerinize sağlık...

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@grafabrik

Logo Bu Şekildedir Kenarlarda Çizgi Yoktur Siyah Zeminde Ki Görüntü Sizi Yanıltmasın....

akifkama

Üye
Tepki
20
beni yanlış anladınız. sorun çizginin rengi değil sorun çizginin kalın göründüğü eğer orada çizgi yok boşluk varsa ki anladığım kadarıyla boşluk var. o boşluğun fazla olması.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Elinize sağlık. Gayet güzel bir çalışma. Ben herhangi bir hata göremedim.

Fakat kullandığınız yeşil bantı girintili değilde düz olarak kullansaydınız sanırım daha hoş olabilirdi. Doğru yerdesin yazısını ikilemeniz yerine tek kullanmanız veya arkada kullandıklarınızın opacity sini azaltarak kullanmanızda daha iyi durabilirdi diye düşünüyorum. Tabi bu benim fikrim. Logo bence gayet güzel duruyor. Fakat 3 ün sağ altında bir sorun var. Giderildiği zaman daha iyi duracağını düşünüyorum.

Saygılar.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Doğru yerdesin yazısının arkasındaki gölgelere blur vererek ve iyice opaciticy düşürerek yazıların tam altına alabilirdin... Böyle pek olmamış... Birde yukarıdaki dairenin çiziminde bir hata var sanırım... Eline sağlık...

Yukarı Alt