Çanakkale kitap kapağı

Fatih Can

Üye
Tepki
0
Daha önceden basılan Çanakkale kitap kapağının revize edilmiş yeniden basılan halinin ön kapak kısmı

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
kırmızı alan beni rahatsız etti ayın içindeki görselin tonları tercih edilebilir
bir de kitap adının olduğu beyaz alan daha büyük olabilir
Yani;

çalışmanızı katlettiğim için özür diliyorum
iyi çalışmalar dilerim

hastam

Üye
Tepki
0
Sayın Fatih,

Ufak tefek eksikleriyle güzel bir çalışma. Hasan kardeşimiz de kendisince yorumlamış, o da pek kötü durmuyor.
Ama kırmızıyı bu şekilde kullanmanızda sanırım bir anlam vardır. Tarihe geçen bu zorlu savaşın ne denli şiddetli çarpışmalar ile kazanıldığını çağrıştırıyor bana o kırmızı. Çanakkale savaşları tam bir ateş çemberi değil miydi? Seçtiğin kırmızının tonu da çok iyi.

Ama beyaz olan zemini ayyıldızın içindeki tonlara yakın şekilde çalışsan daha iyi oturacak gibi. Tabi böyle de güzel. Benimki sadece bir öneri.
Tekrar eline sağlık.

Fatih Can

Üye
Tepki
0
@Hasan Güner

Estağfirullah güzel kardeşim :) renk noktasında ki uygulaman çok hoş lakin çanakkale savşlarında kan dökülmesinden dolayı birde eski kitaptaki renk scalasına yakın bi tonaj olmasından dolayı kırmızıda karar kıldım :) bu hususta tavsiyenden dolayı sağolasın çalışmaya ayrı hava katmışsın. Yukarıdabulunan beyaz alan diğer seri kitaplarla aynı seviyede olması için yazarın diğer kitaplarında kullandığımız şablona uygun olara hazırlandı :( hernagi bir kayma veya değişim seri halinde olan kitapların tuhaf durmasına sebeb olacak :S saygılarımla ama dikkate alacağım saygılaımla :D

Tepki
4
İlk bakışta ortadaki ay yıldız rahatsız edici duruyor. Ona gerek yok bence ayrıca resmi yukarıda kesmek değil de yukarı doğru gradientli bir geçiş yapabilirsiniz. İsim alanının beyaz olması şart değil.

Kolay gelsin...

Yukarı Alt