Cemy-Turbulans

Tepki
10
logo çalışması

---------------------------------------------------------------------------------------------------
yazı çalışması

---------------------------------------------------------------------------------------------------
gazete ilanı 200m x150 mm

Tepki
10
Merhaba Fatih bey
Madem ki:
''Calismayi yapacagimiz firma sadece yarişma amaçlı düzenlenmiş olup hayali bir firma olduğu için net üzerinden bu konuda herhangi bir bilgiye ulaşabileceğinizi sanmiyorum.. Kullanilacak materyaller de ( resim font vs ) tamamen sizin hayal gücünuz ve net üzerinden bulabilmenizle sınırlıdır...''

bende verilen logo yerine yeni logo oluşturup kullanmayı tercih ettim. Bence bi sakıncası yok...
Ama çok kötü duruyosa ve çok ısrar ederseniz değişiklik yapabilirim.
Herkese kolaygelsin

Tepki
0
Gul hanım size sesleniyorum gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş ama Lamburgini ve Fıat Albea'nın fiyatı çok yakın olmuş başarılarınızın devamını diliyorum kolay gelsin...

Tepki
10
Teşekkür ederim I_FeeL_GooD

:))) negüzel işte herkes alabilsin her keseye göre araç var :)))

Tepki
10
ve arık o araçlar fiat ve lamburgini değil onlar cemy turbulansa markasının araçları

Fulyam

Üye
Tepki
16
bu ilanda beni etkileyen bişi yok. Güzel olmuş fakat birşeyler insanı çekmeli.. Bu baktığım ilanda ne yazılanlar ilgimi çekiyor nede tasarım... (Gül hanm yanlış alglamayın sadece benim görsel düşüncemdir )

Bence daha güzel ibşiler ortaya çıkartabilirsiniz. Çünkü çok yeteneklisiniz..

Tepki
10
Fulya hn. merhaba
Eleştireliniz ve iltifat için teşekkür ederi,bu sadece basit gazete ilanı...
Fiyatlar ve odeme kolaylıkları da mı cezbetmedi sizi...?
Henüz daha kimse çalışma göndermemiş bence herkes yurt genelinde CEMY-TURBULANS bayilerini aramakla meşgul,yılın son fırsatını kaçırmamak için.
Şimdiden yarışmaya katılacak olan arkadaşlara başarılar.

Tepki
0
bu reklamdan çok renk cümbüşüne dönmüş :) logo değişmeli yazılar daha oturaklı olmalı reklam birbiriylr uyum sağlamalı ben o kadar iyti değilim ama daha düzenli bir ilan yapabilirim. dediğim gibi bunu daha derli toplu yapmalısınız. hepsi darmadağınık olmuş neyin ne olduğu belli değil. ben bu reklama baktığımda bişey göremiyorum açıkçası :))

Yukarı Alt