Çin İğnesinde Eğimli Desen Vermek??-Yardım

omer.ozer

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar,
öncelikle bu siteyi açan arkadaşlara çok teşşekür ederim. Gerçekten süper bir yardım kaynağı olmuş. Herkesi canı gönülden kutluyorum..

Geçen almış olduğum bir deseni yapmakta zorluk çektim hatta yapamadım. Şimdi Desen,, motifli çin iğnesi tarzında yapılmış. Fakat problem içine eğim vermiş olmalarıdır. Bende Accurate 4 var ve bu eğimi dün gece 3e kadar uğraşmama rağmen veremedim. Bu konu hakkında bilgisi olan arkaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Sağdaki Kırmızı Çizgiler dahada iyi aynlıyasınız diye ben elle çizdim. Kaba taslak. Dikkatli bakarsanız soldaki resime zaten anlaşılıyor.. Bu konuda bana yardımcı olacaklara şimdiden çok teşşekür edeirm

Tepki
1
Tam Olarak ne yapacağını ve nerede kullanacağını bilmiyorum ama yardımcı olması açısından birşeyler yaptım...

Eğer çalışman vektörel bir çalışma ise yardımcı olabilirim .... Gerçi pixcele çevirip efekte verdim bunlara ama bilmiyorum sen ne için kullanacaksın .... iyi çalışmalar dilerim .....

toledoank

Üye
Tepki
0
cok basıt arkadasım cın ıgnesınde yon verme ılmecı geldıgı zaman cın ıgnesı sekıllerının yanında roma rakamıyla 1 ve ll vardır bunları kullanarank yaparsın kolay gelsın resımle anlatacak tım ama kusura bakma klavyenın acızlıgıne ugradık kolay gelsın...

Tepki
1
arkadasım sana resimli olarakta gösterdim kırmızı olan çin iğnesiyle yaptığım mavi olan ise sargı seklinde ciniğnesi olan.iki yolla yapılır.sen kırmızı ya bak o çiğnesi olana yukarıdaki parametreler normal yön verme roma rakkamıyla I olana bas öle eğimli yön ver benim yaptığım gibi sonra bitişini ver olur kesin

pulse

Üye
Tepki
0
merhaba arkdaşlar,
Ben bu siteye yeni üye oldum
nakış desinatörüyüm tajima dgml ve accurate programı kullanıyorum.Ayrıca corel ve photo shop ta kullanıyorum.fazla desenleriniz olduğunda yardımcı olabilirim. garfik broşür tasarım nakış ne olursa şimdiden herkese iyi çalışmalar...
not: nakış desinatörlüğü konusunda ders almak isteyen stajer ögrencilerde varsa yardımcı olabilirim

omer.ozer

Üye
Tepki
0
arkadaşlar çok sağolun yardımlarınız için çok teşşekür ederim. Cok yararlı oldu.. herkese tekrardan teşşekür ederim..

kerso

Üye
Tepki
0
bu işi accuratede bilmiyorum ama eos3 de bunu ççookk kolaylaştırmısılar. açılı dolguyu seciyosun sonra çizip yönleri weriyon

vezir

Üye
Tepki
0
Desende Yapilan ÇİnİĞnesİnİn İÇİne İsmİnİ Yada İmzanizi Atabİlİyorsunuz...
Bİlgİsİ Olan Varmi:)

Yenİ Yazi Font OluŞturma
Yenİ Çİn İĞnesİ EfeĞİ OluŞturma
Yenİ DİkİŞ EfeĞİ OluŞturma
Yenİ Sargi TÜrlerİ.....
Vs....
Bİlgİlerİ Bİlen Varsa PaylaŞabİlİrmsİnİz ArkadaŞlar....:)

Yukarı Alt