Cinema 4D Dersleri - Poly FX MoGraph - Full HD 1080p Videolu Anlatım - Hasan Y.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Merhaba Grafikerler.org Ailesi

Bu ders videomuzda sizlerle birlikte bir Motion Graphic aracı olan Poly FX aracının kullanımını göstermiş olacağım.

Poly FX Nedir ?

- Belirlenen nesneye kırılma, parçalanma efekti veren bir MoGraph aracıdır.

RAR İçeriği ;

- Cinema 4D Poly FX Kullanımı Ders Videosu
- Çalışmanın HD Render'i
- Çalışma Template Dosyası

RAR Şifresi ;

www.grafikerler.org

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@Hakan Dağdeviren

Rica ederim..

Amacımız faydalı olabilmek ve öğrenirken öğretebilmek Hakan Bey.

İyi Forumlar..

49serdar49

Üye
Tepki
3
merhabalar benimde kendimce gerek cinema 4d gerekse after effect ile ilgili çalışmalarım var hatta cinema 4d ile after effect i beraber kullandığım çalışmalarım var . Bu çalışmalarım plazma tv , kurşun, bardak, masa, sehpa, futbol topu vs vs

bu çalışmalarımı sizlerle paylaşmak isterim gerek videolu anlatım gerekse elde etmiş olduğum çalışmalarım

bunu nasıl paylaşabilirim yardımcı olabilir misiniz

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Hoşgeldiniz ;

Camtasia Recorder programı edinin. Ardından çalışmalarınızı yaparken kaydetmiş olduğunuz videoları bizlerle paylaşabilirsiniz tabi ki. Cinema 4D Dersleri adlı bölüme yeni konu açarak bizlerle bu güzel bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Çok memnun oluruz..

İyi Forumlar..

49serdar49

Üye
Tepki
3
ekranı kaydeden programlar cam tasia studio olmak üzere bedne var 1080p olarak kaydederimde fakat nereye nasıl yukleyeceğimi biliyorum pek forumlarla aram yokta ondan neys eben bir kaç şey hazırlarım anlatımlı olarak gerek sesli gerek yazılı o zamanz kadar bana yardımcı olursunuz şimdiden tşkler

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Öncelikle videonuzu çektikten sonra bana pm yoluyla gönderin ben sizin için Vimeo hesabıma videonuzu kaydedeyim. Sonra size link olarak vereyim. Ardından Cinema 4D Dersleri adlı bölüme 'Yeni Konu' açınız. Ardından linki ve diğer bilgileri yazarak konuyu açın gerekli düzenlemeler tarafımdan yapılacaktır. Siz zamanla forum kullanımını öğreneceksiniz.

Derslerinizi bekliyoruz iyi forumlar..

Alugard

Üye
Tepki
0
siteniz çok iyi yeni başladım cinema 4d öğrenmeye ama rapidshare çok yavaş bende hatta indirme yapamıyorum putlocker veya mediafire a yükleyebilir misiniz

choice

Üye
Tepki
1
Poly Fx cinema 4Dnin içinde olan bir özellik sanırım bir yere atmanız gerekmiyor. Ben de cinema 4 d nin portablesi var içinde bulunuyor polyFx. Benim bilgisayarım yetersiz olduğu için kullanmayı bıraktığım ama aşık olduğun program.

Bu da render süresi 4 gün olan ama gözüm yemediği için sadece resim olarak aldığım çalışmam. :)

Yukarı Alt