CİNEMA 4D R16 Mograph Sorunu

Tepki
0
arkadaşlar herkese öncelikle iyi günler

Cinema 4d yeni başladım. 16 ve 15 farklı 2 setup ile kurdum ama mograph bir türlü çıkmadı. onu çıkarmaya çalışırken kendı dıskımı sıfırladım. Artık dayanamıyorum cıldırcam en az 20 sefer sıldım kurdum farklı seriallar denedım. Lütfen biri yardım etsin. Allah rızası için. sorun setupda ise doğru setupun oldugu bir link serial ise doğru bir serial lütfen yardımcı olun arkadaşlar iyi çalışmalar ve iyi akşamlar tekrar

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@asım dinler

Forum kuralları gereği;
10)
Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı,
paylaşımı yapılması yasaktır. Türk ve yabancı menşeeli sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak Lisansla koruma altına alınmış programların crack / seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. Forumumuz orijinal yazılım kullanımını desteklemekte ve önermektedir. Gerek site yapısında, gerek ise birlikte çalışılan sunucuda lisanslı işletim sistemleri, yazılımlar kullanılmaktadır. Kullanıcılarımıza da, sevdikleri yazılımların orijinalini almalarını ve kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Yukarı Alt