Çocuk kitapları yazarı ve ressamıyım.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Kayıt
9 Ocak 2009
Mesaj
5
Tepki
0
Tekstil Grafik Kursu
Çocuk kitapları yazarı ve ressamıyım. 17 senelik tecrübeye sahip bir çizer ve yazarım. Çocuklar için kitap projeleri hazırlıyorum. Yazıyor ve resimliyorum. Profesyonel karikatürist, yazar ve çizgi romancıyım. İlgilenenlere duyurulur.
 

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Kayıt
24 Şubat 2008
Mesaj
642
Tepki
23
@ilkay göen

Çalışmalarınızı toplu olarak görebileceğimiz bir web siteniz var mı?
 
Kayıt
9 Ocak 2009
Mesaj
5
Tepki
0
sitem yok ama google tombik ile sırık diye yazarsanız. basılmış ve satışta olan, bu serinin kitaplarını görebilirsiniz. oradan bir fikir edinebilirsiniz. kalın sağlıcakla.
 

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Kayıt
24 Şubat 2008
Mesaj
642
Tepki
23
@ilkay göen

Sayın Göen,
Dediğiniz gibi Google'da arattım. Bir sürü yayınevi veya haber portalında kitabınızla ilgili haber, tanıtım ve duyuru ile karşılaştım.

Fakat ne yazık ki kitabınız kapağını ve kitap içinden illüstrasyon görüntülerini açık seçik ve net olarak veren bir görüntüye rastlamadım.

Bu site bir grafikerler sitesi ve yapılan çalışmalar resim yükleme metoduyla yükleniyor ve üyelerle paylaşılıyor. Amblem yapan amblemini, illüstrasyon yapan illüstrasyonunu, dergi dizaynı yapan dizaynını siteye koyuyor ve üyelere gösteriyor.

Siz elbette 10 cilt kitabınızı böyle yapamazsınız ama hiç olmazsa seçmiş olduğunuz 5-6 sayfayı da jpg yapıp veya yaptırıp bu siteye yükleseydiniz, çizgileriniz hakkında fikir sahibi olmaz mıydık?

Bizi de google'da açılan sayfalarda sayfa sayfa araştırarak düzgün görüntü aramak zahmetinden kurtarmış olmaz mıydınız?

Siz çalışmalarınıza bizleri burada kolayca ulaştırmazsanız , siz nasıl kendinizi kolayca tanıtıp arzu ettiğiniz sonuca ulaşacaksınız?

Burada iki satır yazmakla kendi tanıtımınızı yapmış olmuyorsunuz. Hele hele filanca linklere gidin demek de uygun bir tanıtım metodu değil.

Umarım eleştirilerimden rahatsız olmadınız.
İyiliğiniz için lütfen dikkate alınız. Siz de kalın sağlıcakla.
 
Kayıt
9 Ocak 2009
Mesaj
5
Tepki
0
Faruk bey uyarılarınız için teşekkürler. En yakın zamanda örnek resimler yükleyeceğim.
 
Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt