Corel Draw 'da İnatçı Sürümlerin Sistemden Kaldırılması!

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
Aşağıda ki küçük eklenti sayesinde her şekilde deneyipte kaldıramadığınız corel X3-X4-X5 versiyonlarını çok kolay vede kısa bir sürede geride hiç bir iz bırakmaksızın kaldırabilirsiniz,
tek yapmanız eklentiyi çalıştırarak sisteminizde kurulu bulunan silmek istediğiniz versiyonu işaretleyip yönergeleri takip etmek, hepsi bu.

Uninstaller CGS X3 - X4 - X5

Faydalı Olması Dileğiyle...

cakabey05

Üye
Tepki
0
hala yeni kurulum yapmaya çalıştığımda eskisi gibi onarım ve yenileme modu çıkıyor ama next kısmı yok :(

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@cakabey05

yukarıda bulunan eklentiyi CorelDRAW programı kapalı iken, çalıştırıyorsunuz,
eklenti penceresinde kaldırmak istediğiniz versiyon hangisi ise;
(bu eklenti, sisteminizde kurulu bulunan sadece X3 - X4 - X5 versiyonları)
kayıt penceresinde ki seçimi yaparak kaldırma işlemini gerçekleştiriyorsunuz
hepsi bu.

cakabey05

Üye
Tepki
0
yaptım ama yinede olmadı. hatta program files ten arama yapıpı tüm corel uzantılarını sildim ama yinede sonuç aynı :s hala yeni kurulum yapamıyoreum...

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@cakabey05

siz hiç bir şeyi silmeyeceksiniz, adı geçen eklentiye gereken onayı verdiğinizde
eklenti, arka planda *ini, - *dll. vb. , vs. dahil, CorelDRAW 'a ait her şeyi bulup kaldırır.
umarım anlatabilmişimdir.

cakabey05

Üye
Tepki
0
hocam sağol.. anlıyorum yaptım onlarca kez ama sonuc yok....! hala yenisini kurmaya kalktıgımda onarma yazısı çıkıyor ve devam butonu yok..

Bilgisayar bilgim zayıf değil ama illet etti beni :( yoksa denileni anlamadığımdan yada yapamadığımdan değil!

yinede ilginize çok teşekkür ediyorum. denildiği gibi regeditten girip ctrl+f yapıp çıkan tüm uzantıları tek tek siliyorum biraz zahmetli ama sanırım kesin sonuç :s

cakabey05

Üye
Tepki
0
halen siliyorum... malum iş çıkışı eve gittiğimde başlat-çalıştır-regedit-CTRL+f - corel- DELETE!! :s

az kaldı bitecek bu çile ve yeniden kurcaz inş. Teşekkürler..

Yukarı Alt