Corel Draw'la ilgili Yardım Lütfen

Arif Çay

Üye
Tepki
0
selamunaleyküm. arkadaşlar ben indirdiğim bir görseli corele attığımda önizlemesiyle corele gelen farklı oluyor. fonun üstünde çizgiler oluyor. neden acaba. bu sorunu nasıl halledebilirim.

sitede görünen bu : Bud_s_Sticker-logo-24FFC496F6-seeklogo.com.png
corele gelen bu :
Untitled-2.jpg

Son düzenleme:
Tepki
74
Merhaba Arif,

Bunu muhtemelen bir A.İ. dökümanından import ettin. A.İ. dökümanlarındaki degradeler, Corel Draw'a alındığında her kademe, ayrı bir obje gibi algılanır. Bu yüzden orada yüzlerce objeniz var. Corel, bu objeleri bu şekilde gösterir.
Çözüm için bu objeleri tek bir obje haline getirip yeniden degrade vermen gerekir. Eğer bunları birleştirmeden kullanırsan, Corel kenar beyaz çizgileri baskıda gizler, ama degradeyi kademeli gösterir. Bu da, pek hoş olmaz.
Sana bunları ekranlar halinde anlatırdım ama ne yazık ki artık Corel Draw kullanmadığım için bunu yapamam. Ama yine takılırsan birşeye, onları aklımda kaldığı kadar Corel bilgisi ile anlatmaya çalışırım.

Kolay gelsin.
T.

Arif Çay

Üye
Tepki
0
Merhaba Arif,

Bunu muhtemelen bir A.İ. dökümanından import ettin. A.İ. dökümanlarındaki degradeler, Corel Draw'a alındığında her kademe, ayrı bir obje gibi algılanır. Bu yüzden orada yüzlerce objeniz var. Corel, bu objeleri bu şekilde gösterir.
Çözüm için bu objeleri tek bir obje haline getirip yeniden degrade vermen gerekir. Eğer bunları birleştirmeden kullanırsan, Corel kenar beyaz çizgileri baskıda gizler, ama degradeyi kademeli gösterir. Bu da, pek hoş olmaz.
Sana bunları ekranlar halinde anlatırdım ama ne yazık ki artık Corel Draw kullanmadığım için bunu yapamam. Ama yine takılırsan birşeye, onları aklımda kaldığı kadar Corel bilgisi ile anlatmaya çalışırım.

Kolay gelsin.
T.
çok teşekkür ederim ilginiz için ama bunu çözmeliyim. çünkü tasarımlarda çok engel oluyor bana. matbaada ki bilgisayarda atınca böyle olmuyor ama benim evde ki laptopta böyle yapıyor. kafayı yiyeceğim. imkanınız varsa lütfen çözüm konusunda yardımcı olur musunuz

Yukarı Alt