Corel photo-paint dersleri / 2

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
Corel kullanıcı arkadaşların göz ardı ettiği; kasmayan vede arayüz olarak Corel 'le aynı mantık ve menüye sahip kıymetini kullanmaya başlayınca anlayacağımız, fotograf ve resim düzenlemek için pixel tabanlı çalışma mantığı olan bir program, yeteri kadar anlatımı vede video ders zenginliği olmadığı için farklı farklı programlar kullanmak zorunda kaldık bir çoğumuz...

sitede yaptığım araştırmalar sonucunda, konu açan, ders anlatanlar olmuş ama en önemlisi konuyu güncel tutabilmek ve yeni yeni konularla photo-paint 'e gerekli önem nedense bir türlü verilmemiş....

Corel Photo-Paint 'i güncel tutabilme adına bir paylaşım olsun...

Görüntü Netleştirme Dersi

yukarıdaki videoda görüntü netleştirme ve teknikleriyle yapımı, kolay menü kullanımını içeren bir paylaşım ...

şimdiden kolay gelsin faydalı olması dileğiyle...

daha öncede Corel photo-paint dersleri / 1 bu konuyu paylaşmıştım kaçıran vede izleyemeyenlere...

Tepki
0
photoshop ile photopaint arasında çok fark yok mu? ben photopaint kullanamadım ne nedir bilmiyorum. ve corelda da bana yardımcı linkler göndermenizi rica edicem.
teşekkürle.

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@zeynepyarkin

Burada CorelDRAW arayüzünün tanıtım ve anlatımı var,
bu konulara bir bakın sonrasında takıldığınız yerler olursa ben ve diğer üyelerimiz,
seve seve yardımcı olmaya hazırız,
iyi forumlar...

Yukarı Alt