Corelde Tek Komutla Birden Fazla Aynı Olan Renkleri Değiştirme

Tepki
74

Arkadaşlar bilmeyen arkadaşlarımız için büyük bir kolaylık olacağını düşünerekten bunu anlatmak istedim CorelDraw'da büyük bi takvim veya dergi broşür çalışıyorsunuz birden fazlada renk var siyahlar magentalar bayrak kırmızılar yeşiller misal 50'yerde yeşil renk kullanmışsınız sonradan beğenmediniz ve bu yeşil renkleri kırmızı yapmak istiyorsunuz tek tek mausla seçip renk kartelasından değiştirmek yerine tek bir komutla o 50 yeşil rengi kırmızı yapabilirsiniz nasılmı? çok basit aşşağıdaki resimli anlatıma bakarsanız bunca zaman boşuna ter döktüğünüzü ve boş yere zaman harcadığınızı anlıyacaksınız işallah net bir şekilde anlatabilmişimdir hepinize kolay gele.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
verdiğiniz bilgi ve dersler corel öğrenmek isteyenler için kolaylık sağlayacaktır.

teşekkürler..

kacakkiz

Üye
Tepki
0
çok teşkler... :) yaklaşık 1 hafta oldu burayı keşfedeli ve bende hızlı bi ilerleme var..

ellerinize sağlık

xblack

Üye
Tepki
34
Arkadaşım, kadim dostum, bildiklerini arkadaşlarımızla paylaşan arkadaşım. Eline emeğine sağlık.

ali öz

Üye
Tepki
0
graffxx arkadaşım forumda corel konusunda en iyi paylaşımlardan biri teşekkürler

Yukarı Alt