coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
U

User

Misafir
Tekstil Grafik Kursu
arkadaslar coreldraw da ne kadar sorununuz varsa rahatlıkla yazabilirsiniz..
 
Kayıt
6 Eylül 2007
Mesajlar
3
arkadaslar kenarları süslü davetiye şekli nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz bana?
 
U

User

Misafir
hangi prgramda yapacaksın arkadasım? eger coreldraw da yapacaksan corel clipart larında cerceveler var ordan cerceve alabilirsin
 
Kayıt
5 Ekim 2007
Mesajlar
224
Şehir
İstanbul
hay allah bu kadar basit miydi yaw..o kadar da aradım.en son options menüsünde bulmuştum ama iyi oldu senin gösterdiğin..
sağol.
saygılar.
 
Kayıt
5 Ekim 2007
Mesajlar
224
Şehir
İstanbul
yeni bir sorum var.
teknik bilgim az sizin kullandığınız terimleri bile yeni yeni öğreniyorum..o nedenle kendi cümlelerimle sorumu anlatmaya çalışacağım..
örnek bir daire yaptım diyelim..buna Fill Tool araç kutusundan Fountain Fill ile sarı renkten siyah renge geçiş verdim..renkleride pantoneden(emprime çalışıyorum) seçtim..
print preview yapıp separation yaptığımda renkleri ayırdı..
sorum şu..ben bunu denemek için normal a4 kağıda çıktı aldım.ama elimdeki asetada basılmış tramlar gibi nokta nokta çıkarmadı..bu yazıcıyla ve asetatla ilgili birşey mi.yoksa ben bu nokta noktaları kendim mi yapamlıyım ve nasıl..
umarım derdimi anlatabilmişimdir.
yani doğru yapıyormuyum....
Saygılar.
 
U

User

Misafir
@GreenEyes

arkadasım nokta nokta olayını derken film cıktısındanmı bahsediyorsun yoksa halftone efekti var ondanmı bahsediyorsun onu anlamadım. sorununu anladım ama nokta tramlar çeşitlidir. hangisinden bahsettiğini bilsem yardımcı olayım çünkü hepside çok kolay. eger resme efekt vermek istiyorsan color halftone yani nokta nokta olanı.. sen yapmak istediğin resmi buraya ekle uygulamalı olarak yapalım..
 
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt