coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Rica ederim. Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. İyi çalışmalar..

seymenkg

Üye
Tepki
0
arkadaşlar merhaba photoshopta calıştığım bir deseni layerleri ile birlikte corele nasıl alırım.

Tepki
100
layerlerinizi birleştirmeniz gerek.
bunun için layerlerininizi seçip üzerinde sağ tıklayıp merge layer deyin...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Layerları birleştirmeden çalışmanızı PSD olarak kayıt ediniz. Ve Corel Drawa import ediniz. Bütün layerlar ayrı ayrı gelecektir. Resimlerde bozulma olup olmayacağının garantisini veremem. Deneyip göreceksiniz.

Saygılar.

bekolito

Üye
Tepki
0
arkadaşlar herkeze selam öncelikle ben bu sitede daha yeniyim...ben corel draw 12 türkçe kullanıyorum pc ye format attırdım geçenlerde tekrar yüklettirdim fakat şimdide bi sorunlar karşılaştım:kelime yazdığımda kelimeden sonra boşluk yaptığım anda en baştaki harf büyüyor vea tek bir mesla n yaptığımda ok işaretini tıkladığım gibi n harfi N oluo bunu nerden düzeltebilirim...?

bekolito

Üye
Tepki
0
benim yeni bir sorum daha olucak... şimdi aynı resimden 4tane yan yana koyup hepsi farklı renk oluyor farklı renk derken üstünden silik renk siyah beyaz ama bu renkler mavi,sarı,kırmızı,turuncu gibi renkler yani ve alttaki resmde görünücek insan resminde yapıolar daha çok işte bunu nasıl yapabiliriz corel draw da?...umarım derdimi anlatabilmişimdir:D bide bu avatara nasıl resim koyucam yahu bi türlü çözemedim:S

Tepki
100
sayın bekolito;
sorunuzdan hiç bir şey anlayamadım. kusura bakmayınız.
daha kısa ve net ifadelerle izah ederseniz, yada varsa bir örnek resim koyarsanız yardımcı olmaya çalışalım.
avatrınızı ise sayfanın üst kısmındaki kontrol paneline girerek
ayarlar-özellikler kısmında avatarı değiştir'i tıklayarak düzenleyebilirsiniz.

bekolito

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bu karttan silik yazı nasıl yapılıyor bilen varmı?bilen kişi dersini açarsa sevinirim...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt