coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
U

User

Misafir
arkadaslar coreldraw da ne kadar sorununuz varsa rahatlıkla yazabilirsiniz..

Tepki
0
arkadaslar kenarları süslü davetiye şekli nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz bana?

U

User

Misafir
hangi prgramda yapacaksın arkadasım? eger coreldraw da yapacaksan corel clipart larında cerceveler var ordan cerceve alabilirsin

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
+ Zaten davetiye tipinde kenarı süslü olan bir davetiyeyi seçersen extra eklemene gerek kalmaz..

Tepki
2
selam arkadaşlar..corella ilgili yeni bir sorum var.
sayfa ebatını nerden değiştirebiliyoruz..corelx3 kullanıyorum

Tepki
2
hay allah bu kadar basit miydi yaw..o kadar da aradım.en son options menüsünde bulmuştum ama iyi oldu senin gösterdiğin..
sağol.
saygılar.

Tepki
2
yeni bir sorum var.
teknik bilgim az sizin kullandığınız terimleri bile yeni yeni öğreniyorum..o nedenle kendi cümlelerimle sorumu anlatmaya çalışacağım..
örnek bir daire yaptım diyelim..buna Fill Tool araç kutusundan Fountain Fill ile sarı renkten siyah renge geçiş verdim..renkleride pantoneden(emprime çalışıyorum) seçtim..
print preview yapıp separation yaptığımda renkleri ayırdı..
sorum şu..ben bunu denemek için normal a4 kağıda çıktı aldım.ama elimdeki asetada basılmış tramlar gibi nokta nokta çıkarmadı..bu yazıcıyla ve asetatla ilgili birşey mi.yoksa ben bu nokta noktaları kendim mi yapamlıyım ve nasıl..
umarım derdimi anlatabilmişimdir.
yani doğru yapıyormuyum....
Saygılar.

U

User

Misafir
@GreenEyes

arkadasım nokta nokta olayını derken film cıktısındanmı bahsediyorsun yoksa halftone efekti var ondanmı bahsediyorsun onu anlamadım. sorununu anladım ama nokta tramlar çeşitlidir. hangisinden bahsettiğini bilsem yardımcı olayım çünkü hepside çok kolay. eger resme efekt vermek istiyorsan color halftone yani nokta nokta olanı.. sen yapmak istediğin resmi buraya ekle uygulamalı olarak yapalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt