coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
U

User

Misafir
@faca_94
hiç bir yerden indiremezsin.. sitemizde de yasaktır. varez programlar.

baygolge42

Üye
Tepki
0
arkadaşlar benimde corel ile ilgili bir sorum olacak.?
gecen bir kartvizit yaparken fark ettim bunu. kartvizit ebadı 8.5x5 cm,artalan rengi yesil,firma bilgileri haricinde bir resim koymamı istediler bu resim koyunca resmin artalan bölgesi oldugu gibi yesil zeminde sırıttı.resmi shape tool aracı ile düzelttim.fakat bunun daha kolay bi yolu yokmu?

U

User

Misafir
@baygolge42
resmi photoshop ta dekope yap coreldraw a öle al. yok illa coreldraw da yapacam dersen sitemizde coreldraw da dekope yapmakla ilği ders var coreldraw bölümünde ordan istediğiniz bilğiye ulaşabilirsiniz. kolay gelsin iyi forumlar.

fırfır

Üye
Tepki
0
bende corel drawd geometrik şekiller çizmek istiyorum nasıl çizilebileceği hakkında bir bilgisi olan varsa yardım edebilirmi lütfen.ama öyle kare üçgen beşgen falan değil.birde corelde bunları çizdikten sonra programın içinde bir yere depolayıp istediğimde kopyala yapıştır mantığında kullanabıleceğim bi yontem varmı

husam26

Üye
Tepki
0
merhaba ben corelde bas-kes makinalar için pozlama yapılıp yapılamayacağını öğrenmek istiyordum yapılıyorsa nasıl? şimdiden teşekkür ederim

U

User

Misafir
@husam26
öncelikle yapmak istediğiniz işi tam olarak acıklamanız lazım.
baskes de sadece baskı yapar yazı kesersiniz. pozlam amantıgı ısıkla yapılır serigrafi mantıgı gibi baskesde ne işi var onu anlmadım?

neoncu

Üye
Tepki
0
mrb arkadaşlar ben corel draw ı yeni öğreniyorum da corelime yeni fontlar eklemek istiyorum ama bilgim yetersiz bana yardımcı olurmusunuz....neoncu

U

User

Misafir
@neoncu
başlat
programlar
coreldraw grafik suite
font noviginator
yolunu izlersen gerisini o halleder. kolay gelsin

neoncu

Üye
Tepki
0
ilgine teşekür ederim arkaaşım fakat açtığım sayfada(grafik suite)font neviginatör diye bir sekme yok...rica etsem biraz daha yardımcı olurmusun

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
@neoncu

sistemine yeni font eklemek corelin bunları gormesi için de yeterlidir.

bunun için seçtiğn fontları;

c:\windows\fonts\

klasorü içerisine sürükleyip bırakman yeterlidir.

kolay gelsin.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt