coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
teşekkür ederim arkadaşlar iyi çalışmalar

Sinan Koca

Üye
Tepki
0
arkadaşlar..corel de lazer kesim için çizim yaparken önce resmi veya deseni import edip daha sonra 3point curve ile etrafını çizerek şekli çıkartıyorum.bu yöntem doğrumudur daha pratik yöntemi varmı?
ayrıca daha önceki corelimin lapanması sorunum bu çizimi yaparken oluyor yalnızca.örneğin bi taş kalıbı için çizim yaparken asla böyle bi sorunla karşılaşmadım..

Tepki
0
Selam,

corel'de AB bayragi cizmek istiyorum. 12 yildizi dairesel olarak nasil serpistiririm? tesekkurler.

Tepki
0
corelde renkler farklı cıkıyor.coğunlukla cmyk kullanıyoruz ama renkler cok farklı nasıl ayarlıcam yardımcı olurmusunuz?

sinan oz

Üye
Tepki
0
Selam arkadaslar. benim bir sorum olacak. corel x4 kullaniyorum. AB bayragi yapmak istiyorum. 12 yildizi dairesel olarak nasil serpistiririm? bilgilendirirseniz sevinirim.

Tepki
0
Abicim, bir resmi geometrik bir şeklin içine sokmak (örneğin daire, elips gib) nasıl oluyordu unutmuşum. Önceden sizden yararlanıp bi kez yapmıştım. Sitede bulamadım

Tepki
3
Selam arkadaşlar
ben c.draw 11 kullanıyorum ama orjinal ama font larda eklediklerim pasif görünüyor bunun bir çözümü varmı
bilen varsa sevinirim.

Tepki
4
fontları Font Navigator programını kullanarak yüklemeyi denermisin. Reg kayıtları ile ilgili bir sorunda olabilir. Bu yöntem ile de sorun çözülmezse, corel programını uninstall edip tekrardan yüklemeyi denemelisin...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt