Coreldraw graphics suite x7 çıktı!

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
Grafik tasarımcıların çok iyi bildiği bir yazılım olan CorelDRAW, yeni sürümüne nihayet kavuştu. Birçok yenilik ve özellik ile gelenCorelDRAW Graphics Suite X7, birden fazla çekirdeğe sahip 64-Bit işlemci desteği ile ön plana çıkıyor.

CorelDRAW Graphics Suite X7 içerisinde vektör tasarım için Draw, görüntü yakalama içinCapture, görüntü düzenleme için Photo-Paint, bitmap vektörler için PowerTrace, site tasarımı için Website Creator, içerik bulma için Connect, görüntü büyütmek için PhotoZoom Pro ve çevrimiçi destek için ConceptShare gibi yazılımlar yer alıyor.

Grafik tasarım işleri ile uğraşanlar için komple bir çözüm sunan CorelDRAW’ın yeni versiyonu ile gelen yeni özellikler arasında ise kullanıcılara çalışmaları için Lite, Standart, Classic ve Adobe Photoshop, Illustrator, Advanced Page Layout veya Advanced Illusration olarak 6 farklı kullanım alanı seçeneği, daha yüksek DPI desteği, dahili QR kod üretebilme, çoklu monitöre uygun arayüzler, fontlar arasında daha hızlı geçişler, daha yüksek performans ve çoklu çekirdeğe sahip 64-Bit işlemci desteği sunuyor olması yer alıyor.

Tam versiyonuna 725 Euro’dan sahip olunabilen CorelDRAW Graphics Suite X7, önceki sürümlerden 362 Euro sayesinde yükseltilebiliyor. Deneyim sonra alıyım diyeneler için ise 30 günlük bir süre tanıyan X7’ye buradan ulaşabilirsiniz.

CorelDRAW Graphics Suite X7 ile gelen yenilikleri pek yakında buradan sizlerle paylaşacağım.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Harika !
hemen denemek lazım.
x6'da çok güzeldi.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Yeni versiyonları denemek iyidir ama önce X6'yı bir sindirseydik ....

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@ZxxxE

elbette ama; X7 ile birlikte gelen geliştirmeler büyük kolaylıklar sunuyor,
ilk izlenimlerim bunlar, inceledikçe buradan sizlerle paylaşacağım.

Tepki
67
Ben denedim arayüz derlenip toparlanmış Adobe da olduğu gibi creative cloud gibi bir sistem getirmişler. Program açılırken giriş yapılması gerekiyor. Tabi kullanıcı olarak standart ve premium olarak 2 seçenek sunuluyor. Coreli hic online kullanmadım. Bakalım nasıl oluyormuş.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
@Murat Vardar
Tecrübelerinizle yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Şu anda elimde X7 yok deneyecek vaktim de yok ama buradan edindiğim bilgilerle denediğimde yabancı kalmayacağım ...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
X5 bence en güzel versiyondu / tabii bu benim düşüncem :))))

Tepki
0
Ticari sürümü nasıl uygun alabilirim, fiyatları biraz çok uçuk, dijital almak mantıklı mı? Sorun yaşamamak için istiyorum

Yukarı Alt