Çuval çuval tipografi

gezegen

Üye
Tepki
16
Çuval çuval tipografi, abla! Bursa'dan, Bursa'dan, Bursa'dan!... Bakmadan, görmeden almak yok, abla! Sarı sarı tipografi!...

Ozgul

Üye
Tepki
57
Tipografiyi ben de seviyorum.:)

Not: "Her şey" ayrı yazılır...

Teşekkürler.

gezegen

Üye
Tepki
16
@Özgül

Teşekkür ederim yorumun ve düzeltin için. Türkçeyi (bu arada, hayır, türkçeyi, türkçe'yi değil) unutmuş muyum neyim? "Herşey"i bitişik yazmak bana o kadar olağan geliyordu ki, ayrı yazılması gerektiğini hiç düşünmedim. Hızlı bir kontrol yaptım, haklısın galiba, ayrı yazılması gerekiyor. Tuhaf geliyor ayrı yazmak "her şey"!?... "birşey / bir şey"... türkçeyi unutmuşum ya!..

gezegen

Üye
Tepki
16
@hakim

Teşekkür ederim. Seviyom valla, ne yalan söyleyim. Hemi de, dediğin gibi, aşırı...

CemilAL

Üye
Tepki
25
Niye kalp, büyüyünce kardiyolog mu olacaksın. :p Şaka bir yana gerçekten hoş olmuş, imla kuralları ile aram o kadar iyi değil ama göze hitap etmesi açısından gerçekten güzel olduğunu söyleyebilirim. Ben yapabiliyor muyum tipografi, hayır, ama beğendim. :D

gezegen

Üye
Tepki
16
@McCcDd

Hahaha... güldürdün beni. Hayır, büyüyünce aşık olucam, ondan kalp. Babama söyledim, söz verdi, bir saz alacak bana. Bir de tipografik türünden bir poster de yazdım mı, şöyle: "Aşıksan vur saza, şöförsen bas gaza!" Al sana tipografi, al sana aşk, al sana tipografik aşk...

muratata

Üye
Tepki
1
@gezegen

Bence en başta Türkçe'yi iyi öğren, diğerlerinin nasıl olsa öğrenirsin. Doğru ve düzgün bir Türçe kullanmazsan, yaptıklarının imla hataları dolu olduğu ile anılırsın.

gezegen

Üye
Tepki
16
@muratata

Haklısın. En başta dili öğrenmek ve kullanabilmek önemli. Ben seni hep bu kırmızı renkle taçlandırdığım cümlenle anacağım.

Yukarı Alt