Dergi Kapağı Çalışmam

Tepki
1
Merhabalar ,

Kendimce bir dergi kapağı tasarımı yaptım.Değerlendirmelerinizi bekliyorum :D

Düzenleme :

Sayın Furkan Parlak , dediklerinizi yaptım . Yenisi :

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Hasancım yenisin takip ediyorum mesajlarını ...
Fakat bu dergi kapağı dediğin çalışmayı neye göre değerlendirmemizi istiyorsun :)
Tüm çizim yeteneklerini efektleri vs karman çorman karıştırmış ortaya uçuk kaçık değil
darmadağınık bir çalışma yapmışsın..
Unutma sadelik herzaman önemlidir Hasan..
Daha sade çalış...Bir deniz ve evet kağıttan gemiler ve uçaklar olabilir... Ama o arka planı değiştir
gibi gibi.. Neresinden tutup birşey söyleyeceğini şaşırıyor insan.. Tekrar tekrar denemeler yap..
Bir çalışma yapmadan önce örneklerini incele..
Mümkün olduğunca kırmadan yazmaya çalıştım lütfen bu tarz bir söylem yada eleştiriler senin azmini kırmasın aksine
daha da bir öğrenme, kendini geliştirme azmi versin sana..

Tepki
1
Peki , teşekkür ederim yorumunuz için. Daha sade çalışmalar yapmaya çalışacağım.

( Eğitim almak şart , üniversitede veya başka yerde grafik tasarım eğitimi almadığım için olsagerek bana iyi gibi gelmişti aslında.:hmmm:Bir daha paylaşım yapacağım zaman iyice inceler , öğrenir öyle paylaşırım. :)Teşekkürler yorum için :D )

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Evet eğitim şart ! Ayrıca gözünü de eğitmelisin.. Bol bol örnek incelemek, yapılmış çalışmalara alıcı gözü ile bakmak, arada bir sergi, tiyatro vs şart :)

Tepki
1
Doğru ,
seneye inşallah resim kursuna gideceğim .Yapılmış çalışmaları belki o zaman daha iyi incelerim. Sergi , tiyatro vb. gitmeye pek imkanım olmayabilir ama örnek incelemesi yapacağım . İnşallah ben de sizler gibi bi grafiker olurum. :D

Tepki
3
@Hasan Can Arslan

Şu arkadaki timsah derisi gibi olan görüntüyü silersen daha güzel olur emin ol. Optik ilizyon gibi olmuş :D

Edit: oradaki efekti kaldırsan yeterli şimdilik. Renkler kalsın sadece siyah çizgileri uçur.

reddark

Üye
Tepki
12
Hangi programla yaptınız acaba? Diğer yorumların aksine gidişat benim hoşuma gitti. Fakat kullanım mecrasına göre değişir tabii.

Yukarı Alt