Dergi kapağı çalışmam...

deerya3

Üye
Tepki
2
Yorumlarınızı bekliyorum...

Tepki
6
Dekupede hatalar mevcut.Bir moda,kadın dergisi için mavi çok sert ve koyu olmuş biraz hafifletebilirsin, ya da renk değişimine gitsen belki daha hoş olur.Sürekli kontrast renkler kullanılmış o konuda biraz temkinli olmanda fayda var.tırnaklı yazı karakteri pek iyi görünmedi gözüme bence sans serif daha iyi olur. ve barkod, o şekilde basılmaz büyük olasılıkla oraya.transparan yapmalısın.

En iyisi bir kahve iç tasarıma sıfırdan başla :/

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
güzel olmuş teşekkürler yalnız biraz daha iddiasız gözü yormayacak renklermi kullansanız

deerya3

Üye
Tepki
2
Yorumlarınız için teşekkürler... söylediklerinizi dikkate alıcam :)

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
bazı fontlar Türkçe karakterlerde bozulmuş. Çalışmanın, belirli tasarım kuralları çerçevesinde hazırlanması gerekli. Logo da çok iyi olmamış, mavi renk tüm estetiği kapatmış maalesef. Daha fazla araştırma ve çalışma ile başaracağınıza inanıyoruz.

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Bu kapak çalışmaları deneme - kendinizi geliştirme amaçlı mı, yoksa ticari mi, baskıya gidecek mi?

deerya3

Üye
Tepki
2
Stajyerlik dönemimdeki yaptığım çalışmalarım deneme denilebilir erkal bey :)

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@deerya3

Açıklama için teşekkürler, stajyerlik dönemi için iyi bir çalışma, eğer varsa yeni çalışmalarınızdan da görebilirsek nereden nereye gelmişsiniz, daha net görür ve değerlendirme yaparız :)

deerya3

Üye
Tepki
2
En kısa zamanda inşallah sizlerl paylaşıcam. Yorumlarınız benim için çok önemli gerçkten birşeyler kattığına inanıyorum. tekrar teşekkürler :)

Yukarı Alt