Dergi , Menü, Ve Resim Çalışmalarım..

baranran

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar 1 ay içinde Öğrendim Daha Acemiyim ama bu 3 haftalık Tanıştığım ve hoşuma giden severek öğrenmeye başladığım Frehand Ve Cs3 ile yapmış olduğum Tasarımlarım.. Olumlu Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyorum...

Uploaded with ImageShack.us

MENÜ TASARIM.....

CS3 DE resim ÇALIŞMALARIM....

EVET ARKADAŞLAR 3 HAFTADA ÖĞRENDİM VE BUNLARI ÇIKARTTIM DAHA HOCAMIZ BUNLARI YAPMAYI ANLATMADI ARAÇ CUBUKLARINI VE KIISA YOLLARINI ÖĞRENİYORUZ :))) ŞİMDİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM OLUMLU OLUMSUZ ... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM... Suat Baran BARLAS

Tepki
4
Hızlı öğreniyor gibisin inş. böyle devam eder. Çaalışmaların ilk aşamada fena değil ama bu işi yapacaksan bol bol profesyonel dergi vb. çalışmaları incele. Her koyduğun objeyi neden oraya koyduğunu bilmeli ve sorulduğunda tatmin edici cevaplamalısın. Ayrıca bu işi yapacaksan mutlaka eğitimini al. Başarılar...

Tepki
1
Ben 3 cü çalişmayi beğendim ama kizin eklediğiniz kesinti yerleri çok belli rutuşlamalisiniz bence grafiker değilim ama güzeller bence...başarilar

baranran

Üye
Tepki
0
@Süleyman Köklü

Çok Teşekkür Ederim Eğitimini Son Surat Almaya Devam Ediyorum Sadece Okulla Kalmıyorum ve hem evde eğitim setlerim hemde ayriyeten 1 kaç hocam daha var özel ggösteren tekrardan teşekkür ederim....

baranran

Üye
Tepki
0
@mervesultan

Çok teşekkür ederim . dediğim gibi daha cok yeniyim ve biraz hızlı çalışmayı seviyorum istekliğim . tekradan teşekkür ederim ..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Görselleri zeminden daha dikkatli ayırın.
Görselleri kesinkes sündürmeyin.
Alanı verimli kullanmaya çalışın, çok doldurmayın, çok boşluk bırakmayın.
Font seçimlerinde daha dikkatli davranın, aynı çalışmada çok fazla font rengi ve font çeşiti kullanmayın.
Fontlarda abartılı efektler kullanmayın.
Geometrilerde bevel kullanmayın, kullanacaksanız da bunu makul değerde yapın.

Çalışmalarınızda başarılar.

Yukarı Alt