Dini çalışmalarım

Tepki
7

Bu çalışmalarımı uzun süre önce yapmıştım açıkcası insan kendi emeğine olumsuz :D bir eleştiri yapılmasından çekindiği için çoğu kez paylaşmak istemez .Çünkü o çalışmalar kişinin gözbebeğidir.Ayrıca burada emeklerini eleştiriye açan tüm arkadaşları da cesaretleri için kutluyorum :).

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Aslında çalışmalara genelde sanatsal açıdan yaklaşılması gerekir fakat burada geçici bir süre tabularımı yıkabilirim ve sosyal açıdan değerlendirebilirim.Ben çalışmayı değil de çalışmadaki Niyeti tebrik ediyorum.

Tepki
7
@Hakan Dağdeviren

Hakan Bey , Photoshopla tanıştığım ilk zamanlarda yaptığım herkesin yapabildiği tarzda çalışmalar.Bu arada tabularınızı yıkmanıza gerek yok olumsuz kritik yapabilirsiniz :D siz nasıl yıktıysanız bende kısa bir süre için tabularımı yıkabilirim .

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bu arada tabularınızı yıkmanıza gerek yok olumsuz kritik yapabilirsiniz
Ben aslında bunu yapmak istiyordum da yapamadım mı?

Ben Beğendim Çalışmalarınızı Ötesi Yok Sanırım : )

Başarılar...

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
hatice bacım :) Hakan beyinde dediği gibi niyet zaten göz dolduruyor çalışmanın grafiksel boyutuna çokta bakılmıyor eline sağlık

Tepki
7
@Bahtınur YILDIZ

Teşekkürler bacım :) Aman Grafiksel boyutuna girmeyin sizin gibi grafikçilerin gözü önünde kişinin yaptığı işi sergilemesi cesaret işi .Ki benim gibi bu işi amatörce ve karşılıksız yapanlar için bu böyle ama şurası da var ki hemen hemen tüm çalışmalara grafikerlerin yaptığı yorumları okumakla kendimize pay çıkarıyoruz.Onun için siz varın bizleri eleştiri yağmuruna tutun.

Yukarı Alt