Duble pul-accurate ve EPC

Livan

Üye
Tepki
0
12 iğneli-12. iğnesinde (solda) duble pul, 1. iğnesinde (sağda) 20 mm büyüklüğe kadar pul işleyebilen özel bir aparata sahip SZK makinası satın aldık.

Sağ aparat ile ilgili bir sıkıntı yaşamıyorum ama sol aparatta duble pul ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorum.

Sol aparat aynı anda iki ayrı ebatta pul verebiliyor. Örneğin şu an duble aparatım 5 ve 3 mm ebadında pullara ayarlı. Bu aparat farklı boyuttaki pulları düzenli olmayan aralıklar ile verebiliyor. Örneğin 4 tane 5 mm pul ardından 20 tane 3 mm pul sonra 8 tane 5 mm pul vs.vs

Ancak accurate duble pul yapma kabiliyetine henüz sahip değil. Accurate de en fazla renk olarak pullara farklı bir boyut verebiliyoruz. ZSK makina ile süre sınırlamalı bir EPC proğramı da verdiler. Henüz acemisiyim.

Duble pul ile ilgili bilgi ve tecrübe sahibi arkadaşlar ile acilen temesa geçmeliyim.

Ve bu arada bahçelievlere yakın, gelişmeye ve ilerlemeye açık, özverili desenci arkadaşlara da desenci aradığımı bildirmek isterim...

Teşekkür ederim.

Livan Tekstil.

Ali Kemal Özmeral

...

Tepki
0
Accurate'de farklı sayfalarda,işlemek istediğin pulun cisine göre tek pul işlemesini yaptıktan sonra,hangi cins pulu hagi sırada kullanacaksan ona göre kopyala-yapıştır yaparak desenini yapabilirsin.
Ben zamanında yine zsk makinasında 7mm üstten delikli damla pulu bu yöntemle işlemiştim.Bilirsin ki accurate'de damla pul da yok makroda.
Kolay gelsin.

necm

Üye
Tepki
0
merhabalar ben sizin sorununuza maalesef yardımcı olamayacağım ama siz bana belki yardımcı olabilirsiniz EPC programını çok merak ediyorum sizdeki deneme sürümünü yollarsanız foruma sevinirim teşekkürler

Yukarı Alt