Dünyanın En Zor Sorusu

Tepki
7
''Uçurumun dibindesiniz bir elinizle küçük çocuğunuzu diğeriylede büyük çocuğunuzu tutuyorsunuz eğer bi müddet daha böyle kalırsanız üçünüz birden düşeceksiniz.Hangisinin elini bırakırdınız?''

Arkadaşlar kopya çekmek yasaktır :D Bilin bakalım??

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Mevla böyle bir durumla hiç kimseyi bırakmasın inşaAllah, lakin uçurumun dibinde iseniz bir şık seçip düşmenize gerek kalmaz uçurumun dibindesiniz zaten, latifesi bunlar tabi ama böyle fikirleri düşünceleri aklımıza bile getirmeyelim zira fani dünyadan dinsiz imansız gideriz mazallah. Kaldı ki; evlatlar arasında hiçbir şekilde ayrım yapılmıyor hepsi eşdeğer (en azından ben böyle uygulayan böyle düşünenlerdenim), Allah kimseye evlat acısını da tattırmasın, duygu sömürüsü olarak düşünmeyin yeri ve gereği olduğunu düşünerek yazmak istedim.

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Uçurumun dibindeysek bi şey olmaz düşülmez uçurumun kenarında olsaydık o zaman uçurumun kenarından düşülürdü ama soru biraz mantıksız büyük çoçuğuma derdimki küçük çoçuğun elinden sen tut ve ben küçük çoçuğumun elini burakmış olurdum ve hiçbirimize zarar gelmezdi :))

Tepki
7
Arkadaşlar soruyu bildiğiniz için her birinize @-;---,--- armağan ediyorum gülünüzü güle güle kullanın...Süleyman Bey hariç :D

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Hatice Ceylan

Hatice hanım,

Şimdi Sorunun cevabı ne kim bildi kusura bakmayın ama anlayamadım.

Tepki
7
@Mehmet KIYMIK

Sorunun cevabı tabi ki uçurumun dibinden düşülmez:) ve bunu Süleyman Bey hariç:D herkes bildiği için öyle yazma ihtiyacı duydum....

Yukarı Alt