dünyayı sarmak ???

Tepki
0
Sevgili dostlar :
imalatı yapılan ürünlerle Dünya görselinin etrafına nasıl sarabiliriz bilen arkadaşların mesajarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Nasıl yapılacağını daha açık bi'şekiLde anLatırsanız hem Mustada Durmuş için hemde bu konuda sıkıntı çeken diğer üyelerimize de yardımcı olmuş olursunuz..

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@Mustafa Danabaş

konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu düşündüm nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz...

Tepki
0
@danisman
sevgili dostum dünyanın etrafında dönen (ekvator çizgisi ekseninde) kapı modelleri yerleştirmeyi düşünüyorum. şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Not : PS' de Warmp aracı ile uğraştım ama perspektif açıdan pekte güzel olmadı...:(:(:(:(:(:(

@Buse Türüdü

Sevgili kardeşim ; Soyadım telaffuzu zor bir soyad... Durmuş değil Dumrul,,, Hani Deli Dumrul Varya Onun Akıllısı diyelim... :):):):) Başarılar ve Esenlikler dilerim

danisman

Consultant
Tepki
30
Musatafa, sanırım pek grafik bilgisine sahip değilsin , o yüzden buradan sana anlatmak ne kadar faydalı olur bilemiyorum ama sitemizde freelance iş yapan arkadaşlarımız mutlaka vardır bu işi istersen onlara aktar ...

Tepki
0
@danisman
Sevgili kardeşim Çok uzman sayılmam bu konuda ama Benim Maksadım bişeyler oluştururken aynı zamanda kendimide yetiştirmek o yüzden buradan yardım istedim. bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim. dilerseniz tel ilede ulaşabilirim size yada msn dende görüşebiliriz yardımcı olacak olursanız. Kib.

Yukarı Alt