E-O-S 2 Ders videosu (1)yeni başlayan arkadaşlara

Tepki
28
arkadaşlar dün sabah 5 e kadar uğraştım bu ders için gribim de vardı aksırmalar vede tıksırmalar için şimdiden kusura bakmayın
çok önemli bir ricam olacak ben bu proğramı iyi derecede biliyorum hepsini kullanıyorum diyemiyecem kimsede diyemez öğrenmenin sonu yok ricam şudur;eos 2 ile alakalı soru vede sorunlarınızı bu konunun altına yazınız özelden sorulanlara yanıt verilmeyecektir replerinizi esirgemeyin avatarımın altındaki teraziye tıklayın gerisini biliyosunuz yolunuz vede zihininiz açık olsun
linki:http://rapidshare.com/files/150933080/eos_2_ders_videosu.rar

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Geçmiş olsun diyerek söze başlamak istiyorum ve zaman ayırıp , emek harcayıp bu videoyu hazırladığınız için teşekkürler

+rep

Raif Can

Üye
Tepki
1
üstadım az önce girdim foruma ve ders videonuzu gördüm.bu kadar emek nasıl ödenir bilmem. teraziye tıklamakla hiç ödenmez.ALLAH razı olsun
emeğinize,elinize sağlık. bu arada geçmiş olsun

Tepki
28
@rcan
saol kardeş en randımanlı üye sen olsan gerek emeğin değerini bilmekte bir zanaat hasta olduğumdan deil atlatma safhasında idim burnumu vede sesimi vurmuştu bu derside vermeliydim izleyip yorumlarını yaparsanız ziyadesiyle mutlu olacağım

Raif Can

Üye
Tepki
1
üstadım ancak zamanım oldu ve 1. bölüm dersini izledim.tek kelime ile çok güzel ve benim gibi bilmeyenler için çok sade kafa karışturmadan bir anlatım olmuş
tekrar emeğine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Yukarı Alt