Eğitim Şart / canodabasi

canodabasi

Gold Üye
Tepki
1

Sağdaki siyahlık karanlığı yani cahilliği temsil ediyor. Soldaki beyazlık ise aydınlığı yani ilimi,bilimi. Bu yüzden afişte haritanın altında belirtilmiş olan karanlık seçilirse kişinin kaybedeceğini , aydınlık seçilirse kişinin kazanacağını belirtiyor.

kardelen37

Üye
Tepki
0
Kerim Bey'in yorumuna katılıyorum. Bende anlayamadım.. Birde Türkiye'nun doğusu beyaz, batısı kara olması farklı anlamlar çıkartabilir diye düşünüyorum...

Fulyam

Üye
Tepki
16
arkadaşlara katılıyorum... harita biraz muallakta kalmış... ama uygulama güzel gerçekten

vberk

Üye
Tepki
4
Çalışma güzel olmuş ama tam olarak neyi anlatmaya çalıştın;anlayamadım.
Yani aklıma batıyı seçince kazanıcaz;doğuyu seçince kaybedicez gibi bir şey geliyor.
başarılar :)

canodabasi

Gold Üye
Tepki
1
Doğrudur pek anlamlı olmadı :) gece 3 gibi yapmıştım v2 biraz esprili oldu birazdan koyacağım.

founder

Üye
Tepki
0
Bence anlaşılmayacak birşey yok. Sağdaki siyahlık karanlığı yani cahilliği temsil ediyor. Soldaki beyazlık ise aydınlığı yani ilimi,bilimi. Bu yüzden afişte haritanın altında belirtilmiş olan karanlık seçilirse kişinin kaybedeceğini , aydınlık seçilirse kişinin kazanacağını belirtiyor.

Kübra Kara

GSF Hazırlık
Tepki
54
Uygulama çok güzel olmuş, fakat benimde aklımda soru işareti kaldı.. Emeğine sağlık, başarılar dilerim...

Yukarı Alt