El Temizleme Ürünleri Broşür Çalışması...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Merhaba Arkadaşlar.

Ağırlıklı olarak Kozmetik ürünleri çalışan bir müşterime hazırladığım broşür çalışması.

Yoruma açıktır.

Tepki
31
Herşey intizamla yerleştirilmiş
ne abartı ne de göz yoran bir yer var

Tebrikler Serkan bey Profesyonel bir iş çıkarmışsınız

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Birkaç dil yanlışı ve soğuk ana renk dışında temiz bir çalışma olmuş Serkan Bey.
Özellikle çalışma alanındaki(Dökümandaki.) davranışlarınız ,kullandığınız geometriler vs temiz bir elden çıkmış.
Renk biraz daha sıcak olabilir, mavi birkaç ton artırılabilir, böyle çok soluk göründü gözüme.
Dil hatalarını da düzeltirsek çalışmamız daha iyi olur bence.
İyi çalışmalar dilerim.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@Hakan Dağdeviren

Yorumunuz için teşekkür ederim Hakan Bey. Zemin renginin o şekilde olmasını müşterim istedi. Fakat koyu isteseydi ben yinede yapmazdım. Sadeliğin ön planda olmasını istediğim bir çalışmaydı çünkü. Dil hatalarını gözden geçirip gerekli düzeltmeleri yapacağım. Uyarınız için teşekkür ederim.

@love.is_fake

Teşekkür ederim.

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Duru sade güzel bir çalışma olmuş canlı renkler olmaması bencede daha iyi olmuş arka plan papatya opasite hoş olmuş sonuç olarak güzel soft bir çalışma emeğinize sağlık:)

Tepki
7
herşey yerli yerinde gayet sade temiz bir çalışma yalnız zemindeki donukluk benimde ilk gözüme çarpan nokta oldu. birde el temizleme jeli diğer ürünlere göre çok koyu kalmış, hani yıllarca bi kenarda unutulmuşda tozdan bu hale gelmiş gibi, ışık dengesini diğer ürünlerle orantılamak gerekiyor bence. elinize sağlık Serkan bey.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@ekinoks76

Teşekkür ederim yorumunuz için.

@cengiz kaçar

Uyarınız ve yorumunuz için teşekkür ederim. Ortadaki jel tüpünün o şekilde gözükmesindeki en büyük neden diğer kutu ve ambalajların fotoğraf değil, Corel ile hazırlanmış vektörler olmasından kaynaklanıyor. Gerekli ışık efectlerini verdim fakat yeterli olmadığını görüyorum. Elden geçirmem gerekecek.

Yorum için tekrar teşekkür ederim.

@BURÇİN DAMLA YETEN

Teşekkür ederim Burçin Hanım.

Yukarı Alt