Emprimeye desinatör alınacaktır.

Durum
Konu kapatılmıştır.

ulasatar

Üye
Tepki
1
Firmamıza desninatörlük konusunda deneyimli photoshop ve coreli ve illustratoru iyi derecede bilen hp desingjet 110 plus tan film çıktısı alabilecek ve plotter makinasından kesim çıktısı alabilecek tasarım yönü kuvvetli (tasarım yapabilecek(tasarım materyali istemediğiniz kadar mevcut)) seri ve çabuk desinatör alınacaktır.

Yer demirciler sitesi 1.yol da zeytinburnunda dır ben ustabaşı olduğum için hepsine yetişemiyorum sonra demeyin sen nasıl desinatörsün diye :d en geç bayramdan sonra iş başı yapabilecek.İlgilene arkadaşlar buraya yazabilir.Plotter i bilmesenizde yardımcı olurum.

Tepki
0
be izmir'de oturuyorum istanbul'a yerleşmeyi düşünüyorum maaş konusunda bilgi alabileceğim bir cep telefonu verirseniz sevinirim

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@ulasatar

desinatörün tasarım yönünün kuvvetli olmasını neden istiyorsunuz biraz açıklık getirebilmeniz mümkünmü acaba desinatör müşterinin verdiği doneyi birebir renk ayrımı yapan kişidir tasarım yapmasına gerek yoktur diye düşünüyorum

Tepki
0
@ulasatar

desinatör emeklisiyim. bu işi sağlığım elverdiğince yapmak istiyorum. 80'lerden bu yana bu işi yapmaktayım. hem alaylı hem mektepliyim.görüşme talep ediyorum.

userx

Üye
Tepki
0
abi demirciler sitesinde yeriniz tam olarak nerde görüşmeye gelmek istiyorum

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt