En Çok Kullandığınız Programlar

En Çok Kullandığınız Programlar

• Toplam katılım
    278
  • Poll closed .

htc_gny

-_-
Tepki
6
@Hakan Dağdeviren

Öneriniz bana ziyadesiyle yardımcı oldu Hakan Bey. Bu yüzden size teşekkür ederim. Bu zamana kadar After Effect'den çok 3D Max'e ihtiyaç duydum. Çoğu zaman eksikliğini hissettim. :) Öğrenmeye çabalıyorum ve inanılmaz karışık. İşin içinden nasıl çıkacağı bilmiyorum. :)

Günay YUNUS

Grafikerler.Org
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
26
@Hakan Dağdeviren

2 boyutu bilmeden, 2 boyutun 3 boyut perspektifini yapamadan kişi nasıl 3 boyutu öğrenebilir. Eni ve boyu kavrayamadan yüksekliği çözmeye benzer bu :)

After Effects içerik değiştirmekten başka yaptığı birçok olgu mevcut Hakan Bey.
After Effects'te 3D mantığında mahrum kalınan birşey yok. 3 boyutlu objeleri After Effects içerisine import edip kolaylıkla değişiklikler yapabilirsiniz. 3DS Max, Maya gibi 3D programlarında olup ta After Effects'te olmayan 3D Camera Tracking var bir tek. Motion FX'i baz alarak söylüyorum bunu.

Teşekkürler

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Sevgili Günay Merhaba;
Evvela ben hiçkimseyi ya da hiçbir programı hedef alarak bir şey yazmadım, herhangi bir programı övmedim, herhangi bir programı yermedim.
Tepki tarzındaki bu yaklaşımınıza şaşırdım.

"-After Effects içerik değiştirmekten başka yaptığı birçok olgu mevcut Hakan Bey"
Yazmışsınız.
Peki ben böyle mi yazmışım bir bakalım:
-daha önce yaratılan (Gerek set videoları gerek animasyon videoları) videoları içerik bakımından zenginleştirmek ve değiştirmektir.

Cümle eksikliği farklı algılara neden olur genelde.

İlla birine hitap olacaksa:
-2 boyutu bilmeden, 2 boyutun 3 boyut perspektifini yapamadan kişi nasıl 3 boyutu öğrenebilir. Eni ve boyu kavrayamadan yüksekliği çözmeye benzer bu.

Öncelikle ben ilgili arkadaşın 2d programları ne kadar bilip bilmediğini buraya yazdığı mesajlarda göremedim, aksine şöyle yazmış:
-"Photoshop - ıllustrator - Flash... En iyi kullandığım programlar. Hedefimde 3D Max var".
Bu sebeple yukarıdaki açıklamanızı anlamadım.

-After Effects'te 3D mantığında mahrum kalınan birşey yok. 3 boyutlu objeleri After Effects içerisine import edip kolaylıkla değişiklikler yapabilirsiniz.

3D objeyi başka programda hazırlayıp sonra A.E içerisine import etmek, peki.

Severim ben After Effect'i, siz de seversiniz, Adobe'nin en karizmatik evladıdır.
Herkes kullansın onu.
İyi çalışmalar.

h.k.n...

Nisyan

Üye
Tepki
5
Önceden; Dreamwear,Flash,Fireworks kullanırdım çokça.. Şimdi ise; Photoshop ve Corel yoğunlukta..

Yukarı Alt