EN GÜZEL RENK temalı Filli Boya fotograf yarışması

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Kayıt
5 Şubat 2008
Mesaj
3.395
Tepki
103
EN GÜZEL RENK temalı Filli Boya fotograf yarışması,

1 EYLÜL - 30 KASIM 2008 Tarihleri arasında yarışmaya katılabilirsiniz..


Ödüller :
1.LİK ÖDÜLÜ VESTEL MILLENIUM 32” TFT LCD TV
2.LİK ÖDÜLÜ CASIO EXILIM V-7 DIGITAL FOTOGRAF MAKINESİ
3.LÜK ÖDÜLÜ SONY DCR-KAMERA
4-10 MANSİYON SONY MP3 PLAYER
Filli Boya Jüri Özel Ödülü DIGITAL FOTOGRAF MAKİNESİ

AYRICA YARIŞMAYA KATILAN İLK 100 ESER SAHİBİNE FİLLİ BOYA FİL ANAHTARLIK..

FİLLİ BOYA FOTOGRAF YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI

EN GÜZEL RENK temalı Filli Boya fotograf yarışması,​
• Yarışma, jüri üyeleri ve birinci derece yakınları haricinde profesyonel ya da amatör, fotoğraf sanatına ilgi duyan herkese açıktır. Ancak Betek Boya ve Kimya San.A.Ş.bir başvurunun kurallara aykırı olduğunu tespit ederse başvuruyu geri çevirme yetkisine sahiptir. Yarışmaya katılan kişilerden fotoğrafın kullanım haklarını devrettiklerine dair bir beyanı imzalayıp belli bir süre içerisinde göndermeleri istenecektir, bunun yapılmaması diskalifiye nedenidir. Bu durumda o kategori için ödül, belirlenecek diğer bir katılımcıya verilir.

• Yarışılan eserler özgün olmalı, başka bir eserden kopya veya başkasına ait
olmamalıdır. Yarışılan eserlerin üçüncü şahısların kişisel ve/veya fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal etmesi halinde, bu ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran katılımcıya aittir ve katılımcı, tüm hakları kendisine ait olmayan fotoğraf ile yarışmayı kazansa dahi, ödülü almaya hak kazanamaz; yarışmaya katıldığı fotoğraf üzerinde hak sahibi olmadığı halde hak sahibi imiş gibi hareket eden ve ödüle hak kazanan kimseye ödül verilmişse, süre sınırlaması olmaksızın herhangi bir zamanda söz konusu şahsın hak sahibi olmadığının anlaşılması üzerine ödülün verildiği tarihteki bedeli işlemiş ticari faiziyle birlikte derhal yarışmayı düzenleyene iade etmek zorunda kalacaktır.

• Bir katılımcı yarışmaya en fazla 3 (üç) eserle katılabilir.

• Sergilenmeye değer görülen fotoğrafların dia ya da negatifi, dijital eserlerin 304 dpi çözünürlükte CD'ye kaydedilmiş halleri, yarışma kurulu tarafından katılımcılardan talep edilebilir. Katılımcı, bu durumda talebi karşılamayı taahhüt eder. Belirlenen sürede bu talebi gerçekleştirmeyen eserlerin yarışma dışı bırakılma hakkını Betek Boya ve Kimya San.A.Ş. kendinde saklı tutar.

• Yarışmaya katılan eserlerin herhangi bir yarışmada derece almamış olması gerekmektedir.

• Yarışmanın neticesinde, seçici kurul herhangi bir fotoğrafı herhangi bir ödüle layık görmekle birlikte, bu yarışmadan önce veya bu yarışmayla eşzamanlı, anılan bir fotoğrafın diğer bir yarışmada derece almış olduğunun ortaya çıkması durumunda, alınan ödül iptal edilir ve Yarışmanın neticesinde, seçici kurul herhangi bir fotoğrafı herhangi bir ödüle layık görmekle birlikte, bu yarışmadan önce veya bu yarışmayla eşzamanlı, anılan bir fotoğrafın diğer bir yarışmada derece almış olduğunun ortaya çıkması durumunda, alınan ödül iptal edilir ve eğer verilmişse, ödül sahibinin, ödülü derhal iade etmesi gerekir. Bu iptal durumu, diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılar bakımından hiçbir manada talep hakkı doğurmaz.

• Betek Boya ve Kimya San.A.Ş. katılımcıların fotoğrafları, izinler ve telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

• Katılımcı, fotoğrafda yer alan tüm unsurların her türlü fikri ve sınaî mülkiyet haklarını her ne ad altında olursa olsun ücret, masraf vs. hak veya alacak talebinde bulunmaksızın süresiz ve münhasıran Betek Boya ve Kimya San. A. Ş.’ye devrettiğini; fotoğraf(lar) da yer alan bütün kişisel görüntüler, genel örf ve ahlaka ters düşmeyecek sınırlar içerisinde Betek Boya ve Kimya San. A. Ş. veya haklarını devrettiği halefleri tarafından süresiz olarak kullanılmasına muvafakat ettiğini; kazanan fotoğraf(lar) ın aynısının ve/veya iltibas yaratacak derecede benzerlerini yaratmayacağını gayrikabili rücu kaydıyla kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

• Birden fazla fotoğrafın montajlanmasıyla oluşturulan, fotoğrafın orijinalinde olmayan herhangi bir öge eklenmiş ya da var olan ögelerden herhangi biri silinmiş fotoğraflar kabul edilmez. Ancak, fotoğrafın orijinal niteliğini bozmayacak oranda kadrajlanmış, kontrast, aydınlık ve renk ayarı yapılmış fotoğraflar kabul edilir.

• Katılımcı, Kampanya’ya katıldıktan sonra vazgeçemez. Hangi ad altında olursa olsun telif, lisans, çoğaltma, yayma, gösterim vs. herhangi bir fikri, sınaî hak veya alacak talebinde bulunamaz.

• Yarışmaya Betek Boya ve Kimya San.A.Ş. çalışanları ve 1. derece yakınlarının katılması serbest olmakla birlikte, dereceye girmesi ve belirtilen ödülleri alması söz konusu değildir. Betek Boya ve Kimya San.A.Ş. çalışanları ve 1. derece yakınları yarışmaya katıldıkları takdirde yalnızca Filli Boya Jüri Özel Ödülü alanında değerlendirileceklerdir.

• Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler Kazanan tarafından değiştirilemez, paraya çevrilemez, devir ve temlik edilemez.

• Posta ile yapılacak gönderimlerde kart baskıların uzun kenarı en az 18, en fazla 30 cm. olmalıdır.

• Bu Yarışmaya katılan herkes burada yer alan Yarışma Katılım Şartları ile Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi’ni kabul etmiş sayılır.


EN GÜZEL RENK temalı Filli Boya fotograf yarışması,

Yarışmaya katılım yarisma@betek.com.tr mail adresine veya aşağıda belirtilen başvuru adresine katılım formu doldurularak yapılmalıdır.
Yarışma başlangıç tarihi 1 Eylül 2008 olup, eserlerin 30 Kasım 2008 akşamına kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Yarışmayı kazanan eserler www.filliboya.com.tr web sitesinde 29 Aralık 2008 tarihinde duyurulacaktır.
Başvuru Adresi
Betek Boya Ve Kimya San.A.Ş.
Fotograf Yarışması
İş Geliştirme Müdürlüğü
Ankara Asfaltı Hüseyin Çelik Sok.No:2
34742 Bostancı İSTANBUL
Tel:0216 571 10 00
E-mail: yarisma@betek.com.trYarışmaya katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum:) Az bir süre kaldı ama belki katılacak olan arkadaşlar vardır..​
 
Yukarı Alt