en iyisi eos-3

yasarkut

Üye
Tepki
2
EN iyisi eos-3 iddaa ederim. çok kulanışlı birprogram istegin gibi nakışı yönetebiliyorsun desene vuruşu vuruşuna mudahale edebiliyorsun.kullanımı kolay. kim ne derse desin.saygılar..

Tepki
28
kardeş seni bu düşünceye sevk eden sebepleri sıralarsan bizde aydınlanırız diğer proğramlara yada önceki versiyona göre avantajları nelerdir ayrıca eos3 hakkında derslerde koyarsan foruma herkesi mutlu etmiş olursun öyle vurup kaçmak yok:D

Tepki
0
evet daha iyi olduğunu iddia ediyorsan ayrıntı gerek. bence EOS3 ün tek artısı pul yapmasıdır. bu problemide EOS2 ile biraz daha uğraşarak gideriyoruz zaten....

Tepki
28
aynen bende 3 de war kurma gerği bile duymadım pc ye 2 nin yapamadığı neyi yapar 3 olanı kullanmadığım için harbiden bilmiyorum 3 de tamamen deiştirmişler olayı onu öğrenene kadar başka bir proğramı öğrenirim diyecem yaz bişeylerde aydınlanalım sevgili kardeşim

yasarkut

Üye
Tepki
2
kardeş bi defa eos 3 yapay zekaya sahip bir program. pulse 11x2 ye rakip. zaten nakışta en gereksiz iş pul olayı. mantıgı basit millet çok zor bişey sanıyor.wilcomu inceledim corel drawins inceledim. walla bu programı yurt dışnda çok övüyorlar. gercekten senden önce düşünüyor. benim yorumum budur.sizi bileme. saygılar..

Tepki
28
açıklamaların için teşekkürler muhalefet olmak için deilde mesela eos 2 yada accurate yada wilcomun yapamadığı neyi yapıyo yapay zeka lık ne gibi durumlara maruz kalıyoruz bir örnekle açıklarsan daha iyi anlayacağız tüm nakış yada desen proğramlarının sorunlu oldukları yerler var mesela pulda köşe dönerken pula batmama olayı mesela batıyo ne yapsan çare yok yapay zeka bunu anlıyomu bunu yaparken kordinatları kesmeden bir yol üzerindeki köşeleri akıllıca dönebiliyomu yada sargıda köşe dönerken neyi akıl ediyo problemi nasıl çözüyo kama yada akıllı köşe tabiriyle proğramlar bunun üstesinden geliyolar ama görüntüyede yansıyo valla bizi aydınlat kardeş bu konudada ciddiyim sakın yanlış anlama seni test ediyor deilim yapay zeka bizim kullandığımız proğramlara yansımış ise ne mutlu ama hangi problemi çözüyo yapay zeka gerekirse resimli bir anlatım yapabilirmisiniz

umit umut

Üye
Tepki
0
desen yaparken kontrölün senin elinde olması lazım eos 3de bu cok zor. kendi başını alıp gidio bazen. cok ağır desenler cok yavas acıyo .

Tepki
28
@umit umut
yani bana katılıyorsunuz anlamına geliyor millet ortaya bişey atıyo şu iyi bu iyi iyi olan yanını anlatın diyoz bir daha ses çıkmıyo

yasarkut

Üye
Tepki
2
kardeş bu programvektörel dogrultuları bi defa çok ii çözümlüyor. ondan sonra format fark etmiyor istedigin gibi desene mudahale edebiliyorsun. ondan sonra kulanımı rahat alışması biarz zor fakat alıştıktan sonra gayet kolay.yapay zekaya gelince bi defa istersen pulse gibi coreldrawla ortak çalışabilirsin. istedigini corelde çiz nakışı o yapsın. ben yapıyorum. yani yapamayacagın desen yok.iddaa ederim.ondan sonra dünya genelinde de baya tercih ediyormuş.şimdi bizde bir kanı var. insanlarımız kendini hiç geliştirmiyor.ben eos-2 yi ögrendim o yeter diyor.yeni olanı kabul etmiyor.adamlar bu programları süs niyetinemi çıkarmış elbette yeni sürümün eski sürümden fazlalıkları vardır. bu nettir.gerçektir...

Tepki
28
format farketmiyor sözüne katılmıyorum hiçbir nakış proğramı bir diğerinden çıkma desene kendisininmiş gibi muamele edemiyo tam manada edemiyo yani eos 2 dede batışları bloklara çevir seçeneğşnden deseni kendisi yapmış gibi bir kıvama sokuyor ama sadece görünen yüzünde öööle tabana indiğinde öyle olmadığını görüyon kısacası çok iddia ademeyeceğim ama sadec şunu söyliiiim 1995 yılından bu yana çıkmış yada versiyonu yükselmiş hiçbir proğramda hiçbir artı yenilik yok ufak tefek düzeltmeler yada görsel temalar deişmiş iconlar deişmiş ama proğramlarda köklü bir deişim yok ve boşuna iddia etmeyin eos 3 bu haliyle hiç olmamış 2 ye ekleseydi yeni modüllerini yeter idi sanal zeka işinede kafam yatmıyo yok ööle bişey :)

Yukarı Alt