en son işinizden neden ayrıldınız?

En son işinizden neden ayrıldınız?

• Daha iyi şartlar sunan başka bir iş teklifi aldığım için

• Kısıtlanan şirket bütçesi/şirket iflası/şirket satışı nedeniyle çıkarıldığım için

• Mobbing (Duygusal şiddet/yıldırma) yaşadığım ve mutsuz olduğum için

• Performansım yetersiz bulunduğu için

• Sağlık sorunu, emeklilik, askerlik/doğum dönemi içinde olduğum için

• Diğer

• Toplam katılım
    20

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Arkadaşlar en son işinizden neden ayrıldınız? Bunun için anketimize katılırsanız ve mesaj olarak yazarsanız küçük bir istatistik oluşturabiliriz.

Kendi adıma cevabımı verecek olursam eğer ; daha iyi şartlarda başka bir firmadan teklif aldığım için ayrıldım

Tepki
7
biz bayanlarınkı daha farklı sebebler galıba benım en son calıstıgım yer dershaneydı adamın sözlü tacizleri sebebinden bıraktım :(:(:(

Tepki
4
performansımı yeterli bulmadıkları için...

Çünkü benden ne istedikleri belli değildi. Müşteri temsilcisi, grafiker, matbaadan çıkan işlerin takibi, sayım sorumlusu ve patronla diğer arkadaşların arasında arabulucuk....

Bu kadar işi verip te performans beklemek hayal gibiydi. Ben de fazla kalmadım zaten. Hala bir maaş alacağım var 450 ytl (2002'de)

Tepki
67
Ben şimdiki iş yerimden önce matbaada çalışıyordum ilk zamanlar çok iyidi ama daha sonra adamlar benim sayemde parayı görünce cıvıdılar son zamanlarda çok yalan sölemeye başladılar. Maaşlar düzensizleşti bir gelecek göremedim. Keza özel sektörde zaten bir gelecek yok. Şimdiki işim çok iyi seviyorum işimi.

Ndesign

Üye
Tepki
51
Patronun kızı nı kesiyodum o yüzden ayırdılar :p

en son işim tekstil idi yaklaşık5 yıl önce tekstil sektörü malumunuz titanik misali aldı başını gitti büyük firmalar baktı çin liler karın tokluğuna işçilik yapıyor onlar gidip çin de imalathaneler açınca ben ve benim gibi 1000 lercesi işi bırakmak zorunda kaldı şu son 5 yıldır aynı firmada çalışıyorum inşaat sektörü :)

Yukarı Alt