Eos 3.0

korial

Üye
Tepki
0
İlk başta selamlar herkese. 3 sene boyunca profesyonel olarak eos compucon kullandım ama biraz geride kalmışım 3 çıkmış haberimiz yok. Uzun süredir de ilgilenmiyordum desinatörlükle, şu sıralar yeninden merak saldım öyle bi' bilgisayarıma EOS 3'ü kurayım dedim ama benim kullandığım versiyonuyla kesinlikle alakası yok. Biraz kurcaladım sihirli değnek olayını çok iyi yapmışlar çok yardımcı olur. Ama bazı şeylerin yerini bulamadım misal "iğne ardı 3'lü ve 5'li" olmak üzere seçeneklerimiz vardı önceden bu versiyonunda bulamadım nereye koydular bilmiyorum ama bulamadım onun dışında artık sadece "bmp" versiyonundaki resimleri açabiliyoruz programda önceden "jpeg" ile de desenlerimizi yapabiliyorduk yanlış hatırlamıyorsam.. Renk değiştirme, stop verme çizilen desenlerin sırasını değiştirme ve çizilen deseni yapılış sırasına göre izleme seçeneklerini bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecekler varsa msn adresimi verebilirim oradan ya da buradan fark etmez istediğiniz gibi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yukarı Alt