Eos Compucon Hakkinda Yardim

Tepki
0
öncelikle herkese selamlar
arkadaşlar kendi ismimi bastırmak istiyorum daha yeni başladım yazmaya ama şöle bi sıkıntım var bir harfden ötekine geçişte ipi devam ettirip yazmaya devam ediyor.

ortaya gereksiz bi ip geçişi çıkıyo gıcık olsum yazıyı oluşturduktan sonra bu ip geçişlerini silemezmiyim harler birbirinden bağımsız olsun istiyorum yani.

varsa konuyla ilgisi olan bilgi yardım bişeler verirse teşekkür ederim

iyi akşamlar:D

nehire

Üye
Tepki
0
O görünen ipler nakış işlendikten sonra elde makasla temizlenir yada sen programda kes verirsin ,makinadayken temiz olarak çıkar ama genelde arada ip bırakılır.Sorun çıkmaz,hatta bazen bu geçiş düzgün yapılmışsa olduğu gibi kalır.

Zahrat

Üye
Tepki
0
ARadaki ipler atlama ipleridir.Eos dada Atlama olarak gecer. Makineye iplik Kes Komutunu vermen MAkine basında zaman öldürmene neden olur. Bu ipler Desen makineden cıkdından sonra makasla temizlenebilir.Nakış işinin en iğrenç ve zahmetli yönüde budur zaten .. :D

Tepki
2
arkadaşalrın dediği gibi atlama ipinin başına kes verirsin makinada temiz çıkar.
ama ben ekranda da temiz görmek sitiyorum dersen bir kaç yöntem var.basit olanı söyleyeyim CTRL+R yap ve play tuşu gibi olan tuşa bas.(eos 2 içindir)

Yukarı Alt