etiket çalışmam...

Tepki
4
görsel olarak güzel duruyor fakat bana çok dolu geldi. Yani boşluk sıkıntısı var. İsmin altındaki çiçekleri (mesela pempe) kaldırsan veya küçültsen firma ön plana çıkar ve okunur.
Tebrikler..

U

User

Misafir
etiket tasarımı ama ne etiketi ? ne etiketi oldugnu bilmeden yorum yapmak yanlış olur.

Tepki
100
@User
etiketin ne için yapıldığı önemli değil sanırım ama,
sizden yorum almak için gerekiyorsa söyleyeyim.
beyaz eşya, elektronik malzemeler vs.
iki boy olarak yapıldı. büyük ebatlar ürün üzerinde, küçük boylar stand ve raflar için...
şu an kullanılıyor.
müşteri mavi olanı tercih etti. ben diğerinde ısrar etmiştim ama...
sonuçta müşteriyide ekarte etmek zor...
saygılar...

crazy_34

Üye
Tepki
0
beyaz eşya ve elktronikçiye böyle bi etiket gitmez etiket değilde sanki kusura bakmayın ama çocuk yuvalarının duvarlarına yapılan figürlere benzemiş etiket işi ciddi bir iştir bune böyle ve bunu hangi müşteri kabul eder aklım sırrım almadı ayrıca yorum yapan bütün arkadaşların ya gözünden kaçtı yada ortada çok ciddi bir problem var çoğu arkadaş grafiker değil burda arkadaşlar bakın çalışmaya bi iyice bakın ama o ortadaki krosların hali ney öyle bu bir hata olamaz bence bilgisizlikten kaynaklanan birşey beyaz bir alan ve yanında bir iki milim kadar zemin ve tek kros ? soruyorum size emine hanım bu işin baskısını siz düşünmedenmi yaptınız bunu yoksa sırf birşeylerde benden olsun diyemi? lütfen arkadaşlar bu işleri bukadar aşşağılayarak yapmayın bir işe baktığı zaman kişi zevk almalıdır biraz ağır konuştum ama gelişmeniz açısından sizin için önemli bu söylediklerim bakın aşşağıda birkaç örnekleme yapıyım size sizde kendinizi daha iyi geliştirin lütfen birazdaha yaratıcılık bu sözümü sakın unutmayın

Tepki
5
Bahar Mevsimi Baz alınarak tasarlanmış bir çalışma sanırım... Tek bir ürün ya da çalışma yapılan firmanın kurumsal kimliği olmadığından. Bu tarz bir çalışma yapılmış gibi geldi bana... Amaca uygun basit bir tasarı olmuş bu durumda... Emine Hanım belki de Matbaa ya gidecek halini değil taşıklardan kesilmiş son halini eklemiştir buraya, kenarlardan biraz daha uzak olabiirdi yazılar... Belki de etiketler kocaman ve kenara 1cm fazla mesafe var... :D

Yukarı Alt