Evlilik Yüzükleri Cinema 4D Render Son

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Merhaba Arkadaşlar;

Programlar : MAXON Cinema 4D R12 , Photoshop CS5
Çalışma adı ı: Wedding Rings 'Evlilik Yüzükleri'
Çalışma Süresi : 2 Saat 10 Dakika
Render Süresi : 07:13 x 3
Render DPI : 300
Render Size : 2560x1600
Render Effects : Color Mapping , Global Illumination , Ambient.

Bay Yüzük : İçeride ince altın çember , arada siyah inci döşeme , kalın altın dış çember.
Bayan Yüzük : Gövde kalın altın çember , üzerinde beyaz inci döşeme , dış kenarlara altın çember.

Düzenlendi

Modelleme Düzenlendi

Beyaz Altın Olarak Alınmış Render

Çalışmadaki modellemenin her biri bana aittir. Kendi Modellemem. Çok yakında bu çalışmanın ders videosunuda sizlerle paylaşacağım. İlk olarak bir yüzük modellediğim için video olarak almadım çünkü uzun süreceğinden sıkıcı olurdu diye düşündüm. En kısa zamanda, hızlı bir şekilde hem anlatıp, hem sizlere göstererek bu modellemeyi tanıtmış olucam.

İyi Çalışmalar...
Saygılar...

Funda

E=mc²
Tepki
9
Hasan bey merhaba..Yine güzel bir iş çıkarmışsınız anladığım kadarı ile..Yalnız dikkatimi çeken ve gözümü rahatsız eden bir detayı paylaşmak istiyorum sizinle. Bayan yüzük modelindeki inciler ilk bakışta bana "DİŞ" izlenimi verdi. İnciler üzerinde biraz daha çalışırsanız harika bir iş çıkacak zannediyorum.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@Funda

A evet şimdi bakınca banada takma diş gibi geldi gerekten :) hemen üzerinde gerekli düzenlemeyi yapıyorum. Çok teşekkürler değerli yorumunuz için..

Ufuk Guler

Üye
Tepki
4
Hasan kardeşim mükemmel olmuş tek kelime ile süpersin eline koluna yüreğine sağlık :)

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@Ufuk Guler

Sağol Kardeşim tevazu ediyorsun :) Gümüş yüzükler yolda geliyor :)

Yukarı Alt