Fast Turca Restaurant Kurumsal Kimlik Çalışması

Tepki
0
eleştirin arkadaşım
amele usulü olmuşsa amale işi olmuş deyin :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
bakın ben şimdi çalışmanızı değil yazdıklarınızı eleştirmek zorunda kaldım.

"Amele Usulu" Ne demektir?

Lütfen üzerinde iyi kötü emek harcadığınız çalışmalara bu şekilde yaklaşmayın.
Bu yaklaşım tarzınızın size getirisi olamaz, aksine size zarar verir.
Deneyim.
Ayrıca çalışmanız fena değil.
Kolay Gelsin...

agato

Üye
Tepki
0
Çalışmaızı çok beğendim. S ve T harflerinin ortak kullanımı logo haline getirmiş. Bence çalışmanıza haksızlık ediyorsunuz. Böyle bir çalışmanın arkasında dimdik durmanız lazım.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Yapmış olduğunuz çalışmaya bakarak daha çok yeni ve işin çok başında olduğunuzu söyleyebilirim. Fakat kendinizi eleştiri şekliniz hoş değil. Öncelikle bu işi yapmak istiyorsanız kendinize güvenmelisiniz.

Kesinlikle başarısız bir kurumsal kimlik çalışması. Size forum içerisindeki başarılı yorumlar almış kurumsal kimlik çalışmalarını incelemenizi tavsiye ederim.

Logonuz kesinlikle olmamış. Forum içerisinde Logo hazırlanışı ile ilgili bazı makalelerde bulacaksınız. Onları inceledikten sonra logonuzu tekrar gözden geçirin.

Başarılar dilerim.

Saygılarımla
Serkan Baysal

Tepki
31
esasında lale fikri güzel fakat uygulama yanlış bence lale yi baz alarak farklı çalışmalarda yapmalısınız

pythia

Üye
Tepki
0
Ben de fikrimi söylemek istiyorum:Restaurant yazısını logoya dahil etmeseniz onu daha sade kullansanız daha iyi olabilir bence...arkadaşlarıma katılıyorum,amele işi demeyin her çalışmanızı kendinizi daha iyiye götürecek bir atlama tahtası gibi görün...Eğer içinize sinmediyse üşenmeyin bir iki deneme daha yapın..içinize sinene kadar devam edin..Eminim daha iyisini bulacaksiniz..İyi çalışmalar..

Tepki
0
logo biraz karışık olmuş yazılar okunmuyor, logonun altına yazdığınız yazı hiç okunmuyor, font seçerken dikkat ederseniz daha başarılı çalışmalar çıkarabilirsiniz...

Tepki
0
evet
kullanmış olduğum malum kelime veya kelimeler konusunda haklısınız
zaten beni de geri atmış; yaptığım şeyin direkt neresi olmamış diye bakılmasına neden olmuş sanırım

evet acemiyim bugüne kadar yapmış olduğum 2.(ikinci) kurumsal kimlik denemesi
ve eleştirmek kolaydır açıkcası ama "olmamış" diye bir eleştiri yok; olmamışı betimlemek gerek bence
şöyle olmamış, böyle olmamış veya şusu olmamış busu olmamış gibi...

birşeyler yazan herkese çok teşekkür ederim gerçekten

lanetli_86

Üye
Tepki
0
emek harcanmış uğraşılmış ama pek uymamış...uğraşmalısınız kendinizi geliştirmelisiniz bence daha iyilerini yapabilirsiniz iyi çalışmalar başarılar...

Yukarı Alt