feminmarket 3. Çalışmam

Tepki
1
Arzu hanım dün bir çocuğun elinde poşetlere basılmıştı sizin çalışmanız dikkatimi çekti sanırım broşür dağıtılıyodu görmenizi isterdim=))

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Ben yaptım o poşet çalışmasını fakat göremedim çünkü çinde bastırmışlar poşetleri inşallah bozmamışlardır çalışmayı :)

Tepki
1
Hayır hayır gayet iyiydi aslında poşet gibi değil bez çanta gibi birşeye basılmıştı beyaz zemin üzerine =) bayan olsa sorucaktım napıyosunuz diye erkekti baktım sadece

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
üste logoyu koydum altada kırmızı bir şerit yapıp adres vesaire yazmıştım. Onların fuarları vardı bu gün yarın

cabbara

Üye
Tepki
0
@Arzu ULUIRMAK

TYPE kısmından bahsettiğim için logo type dedim, ayrıca logoyu başka bir yerde gördüm demedim slogan dediğiniz metni görmüştüm, oturduğum semtte bir market te aynısını kullanmış logonuzu görünce belirtmek istedim. Son olarak benzer tasarımlar yapılabilir bunu saygısızlıkla ilişkilendirmeniz yanlış

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@cabbara

Hımmm... Logotype'ın type kısmı femin market yazan kısım :) Sizin söylediğiniz şeye slogan deniyor. Neyse, zaten kullandıkları bir slogan vardı. Değişmedi.

cabbara

Üye
Tepki
0
@Arzu ULUIRMAK

sanırım anlamakta sorun yaşıyorsunuz, sunulan bir logo var ve metinle desteklenmiş. Type logo tasarımlarında metni belirtir, isterse orada logonun otobiygrafi yazsın buna type denir. Yani hala bana o slogan, type şu demeniz saçma ve gereksiz. Kaldıki konu terimler değil kullandığınız sloganın başka bir yerde de kullanılmış olması ve bu dile getirildiğinde kişiyi saygısızlıkla suçlamanız.
Her neyse tekrar tebrik ederim

Yukarı Alt