Film Afişi

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Öncelİkle İnsanlar Havada DurmuŞ Gİbİ GÖzÜkÜyor:)bu Bİr Kere Bu AfİŞe EKSİ DeĞer Katiyor...
İkİncİ Olarak Yazi Tİpİ Hiç UymamiŞ...
Üçüncü Olarak, Oyuncularin İsİmlerİ Çok Küçük,Okunmuyor...!

İnŞallah Bu Uyarilari Dİkkate Alir,yenİsİnİ Bİzlerle PaylaŞirsiniz:)

Tepki
0
@exorcims
afişin boyutları bu değil zaten o yüzden görünmüyo isimler buraya vermek için boyutlarıyla oynadım
resime nası bişey yapmamı istersiniz ?
yazı tipi uymadı biliyorum ama sonuşta ben grafik tasarım kursuna gidiyorum ve bunlar benim çalışmalarım

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
ben size kötü bişey demedim, yorum istemişsiniz ve bende yorum yaptım... Bunlar siizn grafik kursu çalışmalarınız olabilir, kursa gidiyorsunuz diye her çalışmanız kusursuz olmayacak diye bişey yok... Yorum istemişsiniz ve bende size düşüncelerimi söledim ve hala düşüncelerimin arkasındayım...!

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
saygıyla karşılıyorumi düşüncelerimi ilk mesajımda yasdım, böyle yapsanız daha iyi olur gibi eşyler söledim.. uyarıyı dikkate aldığınız için teşekkürler...!

Tepki
74
(1) Yorum yapın demişsiniz, hay hay başlıktaki yazı karakteriniz korku filmlerinde kullanılar yazı karakterleriyle hemen hemen aynı fontlara benziyor, ki sanırsam bu bir komedi filmi için hazırlanmış
(2) oyuncuların isimleri bir birlerine çok yakın tipografi hiç olmamış
(3) arkadaki fonla resim alakasız bişey çok basit ve düz bişey
(4) bi renk cümbüşü vardırki gidiyor birtane renk birtane renge uymuyor
(5) kullanmak istediğiniz fonda asya ile avrupayı ayırmaya çalışmışsınız ama dünya atlas haritasından bir kesite daha çok benzemiş
(6) bu afişte enufak bi tasarımlık bişey göremedim herşeyi üst üste bindirmişsiniz
(7) bence kendinizi ispat etmek istiyorsanız daha çok çalışmanız lazım
Başarılar.

Yukarı Alt