Film Afişi

BuraKosaR

Üye
Tepki
0
@exorcims

sonuna kadar katılıyorum arkadaşımıza çünkü o kendinin ve onun gibi düşünen insanların düşünceleri... Hem eleştiri yapın demişssin hemde isteyerek ve ya istemeyerek insanaları zan altında bırakıyorsun bence ... her neyse arkadaşımızın dedıği yolda ilerlersen güsel şeyler olabilir ayrıca avrupa yakasını belırtecek daha gusel şeyler ekleyebilrisin bence oraya ist harıtası yerine ( avrypa yakasını hatırlatan şeyler ) sizce ???

Emeğe Saygı !!!

Tepki
0
@GRAFXX
yorumun için tşk ama ben bu işin halen kursuna gidiyorum daha okadar usta olamadım şu an tekrar yapsam daha iyisi olu dedim verelim ne olacak ne diyecekler bakalım diye dedim her türlü yoruma ok
:)Aranızda olmak güzel ;)

Tepki
74
tabiki, yaptığınız çalışmaları sürekli burda güncellerseniz iyi veya kötü yorumlar almak bence sizin daha çabuk gelişmenizi sağlıyacaktır artı ve eksilerinizi görmek bence sizin açınızdan çok iyi birşey bundan şüpheniz olmasın
Başarılar.

Canan ERDE

Üye
Tepki
19
Burada Paylaşmanız Çok Güzel ;
Çalışmanıza Gelince; Fikir Güzel Mizanselde Güzel Belki Sanatçılar Kendi Adları Üzerinde Duruyor Gibi Olsa Nasıl Olurdu, Yani İsimleri Kendilerine Basamak Teşkil etseydi. Font Rengi Vede Karakteri İlede Değişiklik Yapsaydınız Daha Farklı Olabilirdi.
Tabi Bu Benim Bir Önerim Size.
Güzel Bir Deneme Olmuş Kutlarım.

Tepki
0
@CNM
tşk arkadaşım ilk olunca bukadar oluyo devamında daha iyi şeyler çıkacaktır bende burda paylaşacağım :rolleyes:

ciwanicom

Üye
Tepki
0
Film Afiileri Negelde Konuyla Ilgili Temalar Kulanir Ve Farkindaysan Insanlarin Beldne Aşağisi Alinmaz Tabi Eğer Kiyafetin Bir özelliği Yok. Bence Olmamiş Ama En Azindan Denemişsin

GrafiRuN

Üye
Tepki
0
1- font hic uymamış
2- arkaplan ve oyuncular ın duruşu uygun diil

başarılar...

Yukarı Alt