Film Afişi

Tepki
67
Yorumu kaldıramayacak insanlar çalışma eklemesin o kadar...

Tepki
0
Kötü olmus foruma daha ilk mesajım ben grafiker değilim ama ufak tefek işler yapıyorum . Şimdi geleyim yoruma en basta fontlar kötü bir üstteki arkadasın söylediği gibi komedi filmi için böyle font kullanılmaz diye biliyorum . Örnek olarak mizah dergileri , komedi filmlerinin orjinal coverlerinden bunları rahalıkla gözlemleyebilirsin . İnsanlar havada duruyor onun yerine oyuncuların en komik hallerinden oluşan bir calısma yapsaydın arka plan sade olarak bile durumu kurtarırdı benim fikirlerim bunlar .. Benim size önerim bol bol gözlem yapın afislere bilboardlara vs heryerden mutlaka öğreneceğiniz birşey olur tabikide bol bol çalışmalar yaparak iyiye ulaşmak yine sizin elinizde.. Saygılar kolay gelsin

ismail koc

Üye
Tepki
0
busse ye katılıyorum düzenlemeler yapman lazım. sadece internetten resimleri bulup oraya yapıştırmışsın onlara efekt v.b düzenlemeler yapılabilir. farklı yazı karakteride olsa hiçde fena olmaz... kolay gelsin

Tepki
0
@Murat Güler
uzun zaman oldu siteye girmeyeli ozamanlar yolun başındaydım kimseyede kötü birşey söylemedim artık bu işte ustayım ;)

@Servet Açıkgöz
grafiker değilsen konuşma geriğide duymasaydın keşke ;)

Yukarı Alt