Film Afişlerim

Tepki
0
Arkadaşlar ben bazı filmlerin sevdiğim oyuncularına afişler denedim..Kendi sitemde yayınladım zaten..!!Afişlerin üzerinde bulunan adres ;) Tamamen benim tasarımımdır..Umarım beğenirsiniz..!!

Tepki
0
Bence gayet hoş tasarımlar
2. Çalışmanızda 3adet fotoğraf karesinin keskinliğini yok edip zemine yedirirseniz ortadaki sertlik gidicektir ve göze daha hoş gelecektir. Ayrıca yazı kısmını 6 satırda değilde daha az satırda toplayıp soldan ve sağdan daha az pay bırakırsanız göze daha tok gelir.
Emeğinize sağlık

Tepki
0
teşekkür ederim arkadaşlar ^^ Ayda arkadaşım saol yorumun için ve evet dediğini uygulayacağım..

Tepki
5
Emma watson funıyız sanırım.İlk afişte yazıyı değiştirmenizi ikincisindede alttaki kareleri düzenlemenizi tavsiye ederim.

Tepki
0
Çalışmalarınız güzel fakat film afişlerinde klişe olarak kullanılan oyuncu portrelerinin dışında filmi başka türlü de anlatan görsel bir dil kurulabilir, biraz ezber bozmak gerekli sanırım.Tasarımlarınızın devamını dilerim.

Tepki
25
gayet şık çalışmalar sergilemişsiniz ayrıca ayda hanımın dediği gibi metin yazısını daha az satırda yazarsanız kenar boşluklarını ayarlayıp daha düzgün olacağıkanısındayım. düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
4
belirgin tpografik hatalar çalışmaların dengesini bozmuş. Görebildiğim kadarıyla sadece mask kullanılarak resimlerin birbiri üzerine bindirilmesi ile yapılmış. Ayrıca renk uyum ve seçimlerinde biraz daha dikkatli olmalısınız. Bu siteden film afiş örneklerini inceleyebilirsiniz. iyi çalışmalar dilerim...

Yukarı Alt