Firmamızın Dergi Reklamı

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar çalıştığım matbaa için bisayfa dergi reklamı çalışmıştım sizle paylaşıyorum dünyayı tutan el reklamının aynısını printerofrset in de tasarımlarında kullanmıştım kopya değildir. printerdeki çalışmada bana aittir. printerdekini yapalı yaklaşık 4 sene olmuştur.

Tepki
100
sayfayı güzel kullanamamışsınız.
ayrıca iki slogan kullanmak mantıklı değil.
logo için kullandığınız efekt çok abartılı olmuş...
biraz daha üzerinde çalışılması gerek sanırım.
saygılar.

Tepki
31
dünya ve el olayı güzel olmuş elinize sağlık

firma ismindki efekt biraz fazla kaçmış

bencede biraz daha çalışılırsa çok güzel bi iş çıkar

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
yok o kaçma dı yaklaşırsanız çizikler felanda var beyazda bende ona dikkat ettim corel x4 ten kaydettim ondan öle gözxüküyo yoksa öle abartı değil ayrıca basıldı bu 6 ay oluyo matbaa teknik te

Tepki
25
elde (özellikle serçe parmakta bir sorun var gözden kaçmadı) ve dünya formunda bir sorun var
eldeki renklendirme fikri güzel daha ii işlenmeli ve daha ii yansıtmalısınız
daha başka dünya resimleri bulabilirsin
logodaki efekt hoş durmuyor çok gözü yoruyor
dünya çevresinde yazan sloganı, dünya formunda (yuvarlaklığında) yazmanız daha doğru olur
sakın ağır bir eleştiri olarak kabul görmeyin nacizane fikrimdir
düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Yazıya verdiğiniz gölge efekti kesinlikle çok fazla. Orada farklı birşeyler denemeliydiniz.
Üste ve alta attığınız çizgilerden oluşan bantlar işin görselliğine gölge düşürmüş.
Dilek Hanım'ında belirttiği gibi serçe parmakta sorun var. Tam olarak yok edememişsiniz veya siyah renk yapma düşünceniz siyah zeminde fiyaskoyla sonuçlanmış. Ayrıca dünya görselinin dekupesinde hatalar var.
Türkçe karakterlerinizin bazılarında da sorunlar var. Kontrol ederken gözden kaçmış sanırım.

Elinize sağlık. Başarılar dilerim..

Yukarı Alt