flash download

Kayıt
28 Mart 2008
Mesaj
79
Tepki
0


Save FLash 3.0 Son Version ve Rack,, Web SiteLerinde FLashLarı İster Üzerine GeLerek, İster Resim KopyaLar Gibi Sağ TıkLayarak BiLgisayarınıza KopyaLayabiLirsiniz/KaydedebiLirsiniz..

Buradan indirGirdiğiniz sitelerdeki Flash animasyonlarını sağ tıklayarak kaydetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir program. Her hangi bir flash animasyonun üzerine fare ile geldiğinizde küçük bir araç çubuğu belirecektir. İşte bu araç çubuğu sayesinde kolay bir şekilde animasyonları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca program Internet geçmişini tarayarak daha önce ziyaret etmiş olduğunuz sitelerdeki flash animasyonları bulup kaydedebilir.Dahili oynatıcısı ile isterseniz kaydetmeden animasyonların ön izlemelerini görebilirsiniz.
Buradan indirebilirsinizAçıklama:
Girdiğiniz sitelerdeki Flash animasyonlarını sağ tıklayarak kaydetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir program. Her hangi bir flash animasyonun üzerine fare ile geldiğinizde küçük bir araç çubuğu belirecektir. İşte bu araç çubuğu sayesinde kolay bir şekilde animasyonları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca program Internet geçmişini tarayarak daha önce ziyaret etmiş olduğunuz sitelerdeki flash animasyonları bulup kaydedebilir.Dahili oynatıcısı ile isterseniz kaydetmeden animasyonların ön izlemelerini görebilirsiniz.

Buradan
indirebilirsiniz
 
Yukarı Alt