Foto Albüm Projesi

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Abdullah Bey, hepsine bakıyorum vallahi en sonunda after effect'e başlatıcaksını bizi..
O kadar güzel şeyleri gördükten sonra insanın içinde bir heves beliriyor:)

Tepki
4
işallah başlarsınız. temennim bu :) hem ayrıca after süper bi yazılım bence herkesin öğrenmesi şart.

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Aslen bilişimciyim ve web tasarım ile uğraşıyorum. Ama sizin çalışmalarınızı gördükten sonra After Effect'e merak saldım diyebilirim. Öğrenmek açısısından derslerinizi bekliyorum.

Tepki
4
evet görsel ders hazırlamayı bende istiyorum hatta komple bi set yapmayı düşünüyorum. ilk başlayan yani sıfırdan alıp uzman seviyeye kadar ders hazırlamayı düşünüyorum. bakalım ne zamana kısmet olur:)

Tepki
25
@tvmapo
mümkünse en kısa zamanda hazırlayın ki bizlerde öğrenelim :) ki bu konuda öğrenciniz çok olacak ...

Tepki
4
evet malesef türkiyede yeterince kaynak yok bilen arkadaşlarda pek ders hazırlamıyorlar. belki onlarda kendince haklı olabilirler belkide işleri gereği zaman bulamıyor olabilirler. doğrusu bende çalıştığım için zaman buldukça görsel ders hazırlamaya başlayacağım. ama burda hertürlü sorunlarınızda burdayım hemen yazabilirsiniz. caps lı hazırlar veya proje hazırlar gönderirim isteyen arkadaşlara. oke.

Yukarı Alt