freehand font

ye+liz

Üye
Tepki
0
arkadaslar ben freehand mx kullanıyorum , programa font yuklemek ıstıyorum ama bunu nasıl ve nerden yapacagımı bulamadım. normalde baska programlara font klasorunden font yukleyebılıyorum ama program klasorunde font klasoru yok nerden yapabılırım? yardımcı olabılıcek arkadaslar varsa sevınırım...

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Bilgisayarım / C / Windows / fonts . Klasörüne yükleyin. Bütün programlar görür.

grafiturk

Üye
Tepki
0
bence font Navigator vb. proramları kullan...bu program sayesinde pc nin ağırlaşmasını önlersin(çok fon yüklemekten dolayı) , fonları istediğin şekilde görüntülersin, eklersin - çıkarırsın vb. özeklere sahip olursun..kolay ve kullanışlı bir programdır..benzeri bir çok program vardır..denemeni tavsiye ederim...

yazarcizer

Üye
Tepki
1
Freehand Mx ve Photoshop CS4 yüklediğim bazı fontları görmüyor, hatta Freehand'in sistem fontlarından bile görmedikleri var. Nedir sizce bu acaip problemin nedeni(işletim sistemi Windows 7)?

Tepki
0
Eğer Mac kullanıyorsanız, Suitcase programı yüklemeniz gerekcek, hayır yükleyemem diyorsanız şayet Bilgisayar içersinde Users ordan bilgisayar burdan Library burdanda Fonts dosyası içersine atabilirsiniz FONT'larınızı.Bu işlemden sonra bilgisayarı açıp kapamanız gerekcek, daha sonra istemiş olduğunuz fontlar otomatik olarak görülcek...

Yukarı Alt