Freelance Grafiker

doyuk

Üye
Tepki
0
Merhaba,

Öncelikle bu konu için forumda doğru yerde olduğumdan emin değilim. Yanlış ise uyarmanızı ya da taşımanızı rica ederim.

İzmirde bir promosyon firması için serbest çalışan(freelance) bir grafiker arıyoruz. Zaman zaman müşterilerimizden gelen küçük çaplı grafik tasarım ihtayaçlarımız sebebi ile arayış içerisindeyiz.

Sezonda(Ekim-Şubat arası) haftada yaklaşık 6-8 diğer dönemde haftada 3-4 tasarım isteğimiz olacaktır. Her bir tasarım isteğimizin yarım saatten fazla zaman alabileceğini düşünmüyorum. Temel olarak isteğimiz hızlı şekilde geri dönüştür. Yaklaşık 2-3 saat içinde tasarımın elimizde olmasını rica ediyoruz. Zaman zaman resim formatı değişiklikleri vs.. tarzı isteklerimiz de oluyor.

Bu konuda çalışmak isteyen arkadaşlar benimle bağlantıya geçebilirse sevinirim.
Ürünlerimiz http://www.doyuk.com dan incelenebilir.

İlgilenen arkadaşlar bana kısaca kendini tanıtan ve talep ettiği aylık ücreti belirten bir e-mail atabilir.

İyi çalışmalar
Engin Doyuk
engin@doyuk.com

Tepki
0
@doyuk

Freelance çalışmadan bahsetmişsiniz ancak ücret olarak aylık belirtmişşisiniz freelance çalışmalar genelde parça başı ücretlendirilir bu kısmı yineden değerlendirirseniz daha iyi olur sanırım

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Firma yetkilisi ile görüştüm çok düşük ücretle iş yaptırmak istiyorlar,
hangi proğramları kullandığımı soruyorlar !
ama, hangi programlarda iş istediklerini yazmıyorlar :)

Tepki
0
@Sedat Gül

Zaten verilen ilan biraz şüpheli freelance çalışmada aylık ücret olduğu nerde görülmüş madem aylık ücret verilcek o zaman firma bünyesinde personel çalıştırılsın freelance ye ne gerek var

doyuk

Üye
Tepki
0
Merhaba,

Forumunuz sayesinde bize ulaşan arkadaşlardan birisi ile 2 yıl süren bir çalışma yaptık ve oldukça başarılı çalışmalar ortaya çıktı.
Bu olanak için foruma ve olumlu,olumsuz tüm yorumlara teşekkür ederim.

Şu an itibari ile tekrar yeni bir grafiker ile çalışma yürütmek istiyoruz. Bu sebeple ilgilenen arkadaşların e-mail atmasını rica ediyorum. E-mailde daha önce bitirmiş oldukları projelerden örnekler de gönderilmesini rica ederiz.

Ücret ve diğer çalışma şartlarını özel olarak konuşacağız.

İyi çalışmalar
Engin
engin@doyuk.com

Yukarı Alt